שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מדפסות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדפסות
 

מדפסת משולבת לעסק


mili

לומד להיות עורך דין תעבורה

בינתיים עובד כמוכר ציוד הקפי ו מדפסות

כותב מאמרים כדי שתהיה ירושה לנכדי ולילדיי

 
 

 

רבים מאיתנו נוטים לחשוב כי מדפסות משולבות הן בגדר ציוד עתידני, מסובך לתפעול ויקר מדי, ולכן נרתעים מרכישת מדפסת משולבת לצורכי משרד קטן עד בינוני. במאמר זה נסביר מדוע הקלישאה הזו לקויה מיסודה, ואיך, במרוצת השנים, הפכו משרדים קטנים למעריציה הגדולים של המדפסת המשולבת, ולמה מסתבר כי זו הרכישה המשתלמת ביותר, דווקא לבעלי משרדים קטנים עד בינוניים.


מה זו בכלל מדפסת משולבת?


מדפסת משולבת היא למעשה מדפסת לכל דבר, אשר משלבת פונקציות מאוד שימושיות לנו ביום יום, באקלים המשרדי, ובעצם מאפשר החלפה של שלל מכונות החשמל, כגון: מכונת צילום וסורק, מכונת פקס, וכן, מדפסת לייזר לכל דבר. הרעיון נולד מטעמי שכלול ושדרוג טכנולוגי, לאחר שהמציאו את מדפסות הלייזר החסכוניות והמהירות והבינו שיש מקום לup grade נוסף, שיוזיל, מחד את העלויות והוצאות החשמל שכל המוצרים שמדפסת משולבת מציעה, עם זאת, יעלו את יוקרתה של המדפסת הרגילה והמשעממת מבלי לרכוש מפלצת שתעלה אבק ולא יעשה בה שימוש.


עלות לעומת תועלת


בעבר הלא רחוק רכישת מדפסת משולבת למשרד קטן הייתה כמעט בלתי אפשרי, או בגדר חלום יקר, אך היום, הודות לפיתוחים הטכנולוגיים המהפכניים בשוק המדפסות וההיצע הגדול, ניתן לרכוש מדפסות משולבות במחירים שווי נפש. זאת ועוד, במשרד קטן יחסית יכולה מדפסת משולבת אחת לספק תוצאות מירביות עבור כל העובדים, במינימום זמן, וכאמור, לחסוך הן בהוצאות החשמל, למנוע בזבוז נייר יקר ערך, ולייעל את התפוקה של כל המשרד, ובכך למעשה לתרום לעסק. כך שבכל אופן ההוצאה עבור הרכישה הראשונית של מדפסת משולבת משתלמת ומוכיחה את עצמה תוך זמן קצר.

כמובן שבמידה ואין למשרד צורכי הדפסה מתוחכמים, או שימוש, לכל הפחות, בארבע מתוך מגוון הפונקציות שהמדפסת המשולבת מציעה, אין טעם להתהדר ב מדפסת יקרה, ואזי שמומלץ להשתמש במדפסת לייזר רגילה שמדפיסה בשחור לבן שכן, תחזוקתה חסכונית במיוחד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה