שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מדפסות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדפסות
 

מדפסת – הקונפליקט שבקנייתה...


LIKE TO WRITE

בת 30 +

כותבת, מהרהרת, יוזמת, מביעה, שואפת, מקדמת...

 
 

מדפסת צבע גרמה לי לקונפליקט. קונפליקט זה לא רק המצב במצרים. קונפליקט זה גם, מסתבר, איזו מדפסת צבע כדאי לקנות והאם בכלל מדפסת צבע היא הדבר שהמשרד זקוק לו.   

מדפסות, מדפסת רגילה או מדפסת צבע זו השאלה.

ויקיפדיה, האחות הנאמנה של GOOGLE עוזרת לנו בפיענוח של מילים, מושגים, ביטויים.

לעיתים אי הפירוש של הרגש, של הבלבול, של אי הידיעה, מעניק לנו גושפנקה לעניינים הפנימיים, אלו שבלב ובנשמה.

קונפליקט למשל.

קונפליקט הוא מצב של יריבות, מצב שיש בו חוסר הסכמה, מצב שיש בו חוסר התאמה. מצב של חוסר התאמה או הסכמה בין שניים או בין קבוצות.
לעיתים הקונפליקט מגיע לאלימות.

זה מצחיק ואולי אף עצוב שקונפליקט איננו רק חיצוני, אלא אף פנימי. אפילו פעולה כמו קניית מדפסות יוצרת קונפליקט. כן, כן, לכאורה כולה מדפסות , אבל בעצם עולם שלם של התחבטויות, קונפליקטים, שאלות, אי ידיעה, עניינים טכניים-טכנולוגיים-אלקטרוניים-חשמליים וגם עיצוביים. מדפסות כיום הן מגוון רב, רחב ומאתגר של פונקציות של   ALL IN ONE או של קומפקטיות בגודל מפתיע. נכנסת כמובן השאלה של האם לקנות כמה מדפסות למשרד או מדפסת יחידה, ומהשאלות מתחיל הקונפליקט;

מה היתרונות של מדפסת אחת גדולה אל מול כמה מדפסות קטנות. מה החסרון של מדפסת אחת גדולה מול כמה מדפסות קטנות. מי יודע איזו מדפסת כדאי לקנות, של איזו חברה?  האם מדפסת תוצרת חו"ל או מדפסת תוצרת הארץ ואם כבר הוחלט על מדפסות ולא על מדפסת מה לגביי בקשת שירות תמיכה שנתי מהחברה בה ה – מדפסות נקנו? מומלץ לעשות זאת או לא? ואני אומרת, אל תתפשר, אל תתפשרי, בקנייתכם/ן מדפסות – ולא משנה אם זה מדפסת רגילה או מדפסת משולבת או מדפסת צבע לכו על ה- THE BEST.

 וכן, זה קונפליקט. קונפליקט הטומן בתוכו אי ידיעה ובלבול. קונפליקט רציני כי מדפסות זה עניין רציני. מדפסות זה לא עניין של מה בכך.

מדפסת צבע היא עם פונקציות אחרות מ – מדפסת רגילה וברגע שחושבים על כמה מדפסות למשרד אולי כדאי בכלל לרכוש מדפסות מסוגים שונים.

 

 

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה