שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מדפסות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדפסות
 

מה ההבדל בין בתי דפוס של פעם לבין אתר אונליין


שירה דניאל

שירה דניאל

 
 

מה ההבדל בין בתי דפוס של פעם לבין אתר אונליין

בתי הדפוס קיימים בעולם מזה שנים רבות. בעבר בתי דפוס היו מדפיסים בשחור על גבי נייר לבן כאשר כל אות היה להתקין במקום במכונת ההדפסה. מאותם ימים ועד היום עברו הרבה מים בנהר והיום כל אחד יכול לבצע הזמנת דפוס בקלות גם מהבית דרך האינטרנט ובמינימום מאמץ. תהליך ההדפסה היום הוא משוכלל מאפשר לכל אחד ואחת לבצע עבודות פשוטות או מורכבות, לפי הצורך. היום ניתן לבצע הזמנות קטנות ובמחיר אטרקטיבי וגם הזמנות גדולות. מרחב האפשרויות גדל והכל אודות לקדמה ולטכנולוגיה שהשתכללה והיום מציעה לנו שפע של הזדמנויות, צורות הדפסה וכמובן גם חומרים כמו ניירות ודיו שמאפשרים לנו להיות יצירתיים כיד הדמיון הטובה.

הליך הזמנת ההדפסה אונליין

בתי הדפוס של פעם חייבו כל לקוח להגיע למקום, לשבת עם הגרפיקאי שיבצע התאמות להדפסה הנדרשת, לעבור על הסקיצות ולבסוף לקבל את ההדפסה הנדרשת. היום ניתן לחסוך את כל המאמצים וכל אחד אשר רוצה להדפיס עבור צרכים אישיים או משרדיים יכול לעשות זאת מהמחשב האישי. הדפסות אישיות יכולות להיות מודעות או הזמנות כמו למשל לחתונה או ברית והדפסות משרדיות יכולות להיות ניירת משרדית (ניירות ומעטפות), כרטיסי ביקור, פליירים ועוד. בית דפוס אשר עובד אונליין יודע לקבל כל הזמנה ולעבד אותה על פי הנדרש. החוכמה של בית הדפוס היא ביעולת ליצור התאמה בין הקובץ של המזמין לבין מכונות הדפוס.

שירות אישי

העובדה שהיום רבים לעשות שימוש בשירותי דפוס אונליין על פני שירותי דפוס של פעם במפעלי הדפוס, אינה אומרת שהם מוותרים על יחס אישי. להפך, היום נציג עומד לרשות הלקוחות השונים ויכול לתת מענה אישי בעת הצורך. יתרה מכך, השירות אשר ניתן בדפוס אונליין מאפשר לקבל יחס אישי בלי לצאת מהבית וליהנות מכך שכל מוצרי הדפוס יגעו לכתובת הנדרשת עם שליח. ההדפסה מתבצעת לפחות באותה המהירות המקובלת ובמידה ובית הדפוס אשר קיבל את ההזמנה אונליין ראה כי יכול להיות שעלתה בעיה כלשהי, הוא ייצור קשר עם הלקוח כדי לבצע את ההזמנה המושלמת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה