שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מדפסות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדפסות
 

שימושי מדפסת


לי באומן

לי באומן , אשת המילה הכתובה, ליברלית , אוהבת לכתוב על סוגיות מגדריות ו אביזרי מין .

 
 

היא יכולה להיות עוזרת משרדית נפלאה, לעבוד מהר וביעילות, למלא אחר כל פקודותיך, אך יחד עם זאת, יכולה גם לגרום לך לכעס בלתי נשלט כשהיא לפעמים שובתת- קבלו במחיאות כפיים סוערות את האחת והיחידה לדורותיה- המדפסת.

מדפסת היא אחת ההמצאות הטובות ביותר של המאה הקודמת. היא יכולה לחולל נפלאות מאחר והיא גורמת לדברים וירטואלים להפוך להיות מוחשיים. הבריאה הזאת של יש מאין היא מופלאה, במיוחד מאחר והיא מאפשרת לנו להיות האלוהים של הדברים הקטנים- המסמכים והתמונות. ישנן סוגים שונים של מדפסות החל מ מדפסת לייזר ועוד מדפסת צבע או מדפסת משולבת. המדפסת יכולה להיות גדולה או קטנה, לבוא כשלעצמה או לשלב טכנולוגיות נפרדות.

עם זאת, מדפסת יכולה להיות גם בעייתית אם לא בוחרים את המדפסת המתאימה לצרכי המשתמש, במידה ולא עושים הגדרות וחיבורים נכונים של המדפסת למחשב, וכמובן כשהדפים נתקעים, חברים או שהדיו נוזל או מתרוקן. מדפסת יכולה להיות גם עסק יקר מאוד. בעוד המדפסת כשלעצמה היא סבירה לחלוטין מבחינת מחיר, התחזוקה של מדפסת ורכישת דפים ובמיוחד דיו יכולה לעלות אלפי שקלים לאורך זמן.

מדפסת נחוצה בכל סביבת עבודה משרדית וביתית כאחת. בלעדיה המסמכים שלנו יישארו בכונן המחשב או לכל היותר בזיכרון של הדיס קון קי, אבל על מנת לקרום עור וגידים על המסמך להיות מופק ומודפס במדפסת. לאחרונה, החלו להתייחס למדפסת גם בסביבה הרפואית, וישנם פיתוחים שמראים כי ניתן לייצר איברים אורגניים באמצעות מדפסת תלת מימדית. כמובן שכיוון זה יגרום למדפסת להיות כלי ביו רפואי ממעלה ראשונה, ויעמיק את הערכה שיש לכולנו לטכנולוגיה המופלאה הזאת. כמובן שיהיה צורך להתייחס לשימוש בטכנולוגיה זו באופן זהיר ומתוך הבנת האתיקה והקשיים המוסריים המתעוררים כאשר ניתן לייצר איברים אנושיים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה