שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 
ללא ביקורי בית טכנאי מחשבים, עד לזמן האחרון, כאשר מחשב התקלקל, בעלי המחשב היו צריכים לנסוע אל הטכנאי ולהביא לו את המחשב לתיקון. חבל להכביר במילים על הקושי הרב שמצב זה גורם. אבל למזלנו קיים היום שירות ביקורי בית טכנאי מחשבים ללא צורך לרוץ לתיקון ניידים במעבדה
המשך קריאה
מתכננים לקנות מחשב? השאלה הגדולה היא, היכן תקנו את המחשב החדש שלכם? איך תדעו לבחור חנות מחשבים שתספק לכם מוצר אמין וטוב עם שירות מקצועי לצידו? חנות מחשבים ראויה היא חנות אשר לא רק תמכור לכם את המחשב, אלא תציע לכם גם שירות מעבדת מחשבים מקצועי לצידו על מנת לשמור על איכות המוצר לאורך זמן.
המשך קריאה
כיוון שמחשבים ניידים רגישים וזקוקים רבות לשירותי מעבדה לתיקון מחשבים ניידים יש צורך בגיבוי מתמיד של המידע. אתם קובעים אם כל יום או כל תקופה אחרת. במקרים שבהם הכונן הקשיח מתקלקל לא כל מעבדה לתיקון מחשבים ניידים תוכל לחלץ את המידע שלכם או לחילופין הזמנת טכנאי עד הבית. אל תסמכו על המזל ודאגו לגיבוי.   
המשך קריאה
לעיתים יש צורך דחוף בחנות תיקון מחשבים תל אביב כידוע מלאה חנויות כאלו. תל אביב היא מרכז מסחר גדולה ומכילה בקרבה חנויות ומעבדות רבות. לכל צורך ולכל חפץ יש תיקון במקום הנכון. אם אתם תושבי המרכז אז ומחפשים חנות תיקון מחשבים תל אביב תציע לכם מגוון רחב יותר מכל עיר אחרת.
המשך קריאה
המחשב של אנשים רבים הוא מרכז החיים שלהם. ללא המחשב הם לא יוכלו לעבוד, לגלוש באינטרנט או לצפות בסדרות דרמה וקומדיה. 
המשך קריאה
Introduction As web developers (and end-users) know, the app ecosystem is over-saturated. The massive number of applications available for download means that the challenge is not simply to create a top-notch app, but more importantly, to get it seen and downloaded. Naturally, there are thousands advertising companies working hard to bring the end-user to the ad creative, and from there, engaged through a number of steps, ending with the decision to download. This document addresses a number of strategies, simplified to outline some core principles of behavioral economics and game theory. The examples do not relate to the type of end-user drawn initially added to and then from the database (user optimization), meaning that we begin with the premise that the end-user is already identified, exposed to an ad, is now ready to be moved to action.  
המשך קריאה
אנו רוצים לפנות לכל אותם בעלי עסקים או יזמים הרוצים לשווק מוצר בשוק או לשווק את הרעיון שלהם בשוק, מודעים כי יש לשים דגש רב בכל הנושא של קידום אתרים בגוגל.  
המשך קריאה
כתיבת שפת קוד זו עבודה סזיפית ומורכבת וכמובן דורשת חשיבה וזמן יקר, על כן ישנם תוכנות אשר עוזרות ומסעייות לנו לכתוב קוד בעזרת פונקציות שונות,במאמר זה נתמקד בשתי שפות קוד וכמובן שתי תוכנות עזר לכתיבת הקוד.
המשך קריאה
כיום קשה מאד לדמיין את חיינו ללא מחשבים. בין אם מדובר בשעות הפנאי או בין אם מדובר בשעות העבודה, רבים מאיתנו עושים שימוש במחשבים. בעת תקלה במחשב אנו נדרשים להביא את המחשב למעבדת מחשבים מקצועית שם ניתן לבצע את התיקון באמצעות כלים מקצועיים.
המשך קריאה
שחזור דיסק קשיח אובדן נתונים הינה סיטואציה לא נעימה כלל הכרוכה בכאבי ראש רבים מצידכם המשפיעים על ההתנהלות היומיומית. שחזור דיסק קשיח הינה פעולה המיועדת למומחים בתחום .שחזור דיסק קשיח –רק על ידי מומחים בתחום שחזור דיסק קשיח ואובדן מידע אינם חייבים להיות חלק מהשגרה שלכם. במידה והתרחשה תקלה והדיסק ניזוק הרי קיימת חשיבות רבה לפנות למעבדת מומחים בתחום במטרה לתקן את התקלה בצורה הטובה ביותר.
המשך קריאה
1-10 מתוך 75 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה