שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים ניידים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים ניידים
 
במיוחד כשמדובר במחשבים ניידים ובחיפוש אחר מעבדה ניידים חשוב ביותר לברר לגבי מקצועיות. במחשבים ניידים יש חלקים כל כך קטנים וכל מגע לא נכון ופירוק לא עדין יכול לגרום לנזק בלתי הפיך. לכן כשאתם מחפשים מעבדה ניידים למחשב הנייד שלכם, בחרו ספציפית מעבדה שמתמחה במחשבים ניידים ולא רק בנושא תיקון מחשבים בכלל.
המשך קריאה
מחשבים ניידים מהווים חלק חשוב ובלתי ניפרד מהשגרה שלנו. הם מאפשרים לנו לבצע דברים הקשורים בעבודה, לימודים ופנאי בכל זמן ובכל מקום. תקלה במחשב הנייד תפגע לא רק במכשיר אלא בקיום של שיגרה רגילה. ישנן מספר תקלות האופייניות למחשבים ניידים שלא תמיד ניתן לאבחן או לתקן באופן עצמאי. ישנם מקרים המצריכים הסתכלות מעמיקה יותר במטרה לא להחמיר את הנזק. 
המשך קריאה
נודה על האמת, שלפני האייפון לא הקדישו הרבה מחשב לאפל בישראל. ברור, בחוגים מסוימים אפל תמיד הייתה בראש השיחה, יחד עם זאת רוב העם התעסק בשאלות אחרות מלבד השאלה גלאקסי או אייפון. עם ההצלחה המדהימה (ובצדק) של האייפון הרשינו לעצמינו להשתחרר והתחלנו להקשיב באמת לאנשים שדיברו על מחשבים ניידים של APPLE 
המשך קריאה
יש לכם רעיון מעולה לאפליקציה חדשה? רוצים לפתח אפליקציית מובייל לשיווק העסק? רגע לפני שאתם ניגשים למלאכה חשוב לבדוק מה הבסיס לאפליקציה מוצלחת, למה יש לשים לב וממה להימנע. פיתוח אפליקציות מוצלח מושתת על יסודות כמו פשטות, הבנה קלה ונוחות שימוש.
המשך קריאה
  אין שום ספק שרכישת תיק למחשב שהינו מחשב נייד היא משימה לא פשוטה ואפילו די מורכבת ומדוע? ובכן, רכישה זו מצריכה לבחור מוצר לא רק אופנתי אלא גם פרקטי שילווה אותנו במשך שעות רבות במהלך היום.
המשך קריאה
  מחשב נייד הוא מחשב קטן, נישא וקומפקטי. ניתן לקפל את המחשב הנייד על ידי הצמדת צג המסך למקלדת באופן כזה שמותיר את שניהם מוגנים. משקל המחשב הנייד נע בין קילוגרמם לשלושה קילוגרמים. מחשב נייד נבנה עם סוללה על מנת שתהיה אפשרות להפעיל אותו גם במקומות בהם אין חיבור לשקע חשמל. 
המשך קריאה
למחשבים היו מאז ומתמיד שימושים רבים, אך ללא ספק השימוש המהנה ביותר בהם הוא למשחקים. עם השנים הלכו והתפתחו טכנולוגיות חדשות יותר ויותר, שאפשרו משחקים שנראים ממש כמו סרטי קולנוע, עם גרפיקה, סאונד ואפקטים של תלת מימד שאי אפשר היה לדמיין רק כמה שנים קודם לכן. אך כדי ליהנות בצורה מקסימלית מכל האפשרויות המלהיבות האלו צריך לרכוש מחשב נייד למשחקים שיוכל לספק את חוויית המשחק המיטבית. 
המשך קריאה
מחשבים ניידים זה עסק עדין, מכל מיני בחינות. המחיר של מחשב נייד אינו יקר עוד כפי שהיה בעבר – הוא אפילו משתווה ואף זול יותר במקרים מסוימים מאשר מחשב נייד, כשהיתרונות לצידו. מצד שני, רכיבי מחשב נייד זעירים יותר ומחוברים אחד לשני בדרך שונה מזו שבמחשב נייד, משום הצמצום שבגודלו של המחשב, ואלו נוטים להתקלקל יותר מהר מסיבות שונות שקשורות להרגלי שימוש במחשב ולשחיקה של חומרים, וכולנו יודעים שתיקון במעבדת מחשבים ניידים הוא יקר יותר מאשר תיקון מחשב נייח. לכן רצוי לבחור במחשב שבו הסיכויים לקלקול מהקטנים ביותר, ושיש לו פוטנציאל לשאת תוכניות הפעלה חדשות למשל מבלי לקרוס.
המשך קריאה
1-8 מתוך 8

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה