שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים ניידים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים ניידים
 

תיק למחשב נייד


אבי ביטון
 
 

 

אין שום ספק שרכישת תיק למחשב שהינו מחשב נייד היא משימה לא פשוטה ואפילו די מורכבת ומדוע? ובכן, רכישה זו מצריכה לבחור מוצר לא רק אופנתי אלא גם פרקטי שילווה אותנו במשך שעות רבות במהלך היום.

 

תיק למחשב נייד –סוגים

 

·         תיקי צד למחשבים ניידים – תיקים אלו נחשבים כתיקים מאוד פופולריים והם נתלים על הכתף או על הצד בהצלבה.

·         תיק גב – כיום ניתן למצוא כל מיני תיקים כגון: תיקי גב, תיק עור (כמו לדוגמא: תיק עור לאישה, תיק עור לגבר וכולי), אחד התיקים האהובים למחשבים ניידים הם תיקי הגב. תיקים אלו נתלים על הגב ויתרונם בא לידי ביטוי בחלוקה של המשקל, דבר חשוב מאוד לאנשים שהולכים עם המחשב הנייד לאורך כל שעות היום.

·         תיק מעטפה – תיק זה מוצמד אל המחשב וכן גם מותאם בדיוק למידותיו. תפקידו של התיק הוא לשמור על המחשב הנייד מפני כל מיני חבלות. תיקים אלו בדרך כלל נכנסים אל תיקים גדולים יותר.

 

למה יש לשים לב בעת בחירת תיק למחשב הנייד?

 

משקלו של המחשב הנייד נע בין 1.8ק"ג – 3.2ק"ג, הכל כמובן בהתאם לסוג המחשב ובהתאם לגודלו. למחשב הנייד מתווספים כל מיני אביזרים נוספים, כמו למשל: עכבר, כבל טעינה ולעיתים גם סוללה. אז על מה אנו צריכים לשים דגש כשאנו רוצים לבחור תיק למחשב הנייד?

 

·         עמידות בגשם – חשוב לבדוק שהחומר ממנו עשוי התיק הינו חסין לגשם. רטיבות, כפי שכולנו יודעים, יכולה לא רק להשבית את המחשב אלא להרוס אותו כליל.

·         נוחות הנשיאה – חשוב מאוד שתיק המחשב יהיה בעל רצועות נוחות, רצועות רחבות וכזה שיעניק תמיכה טובה לגב (בדיוק כפי שאנו בוחרים תיק עור לגבר למשל).

·         הגנה למחשב – יש לבדוק שהתיק אותו רוכשים הוא בראש ובראשונה מתאים לגודל של המחשב ומעבר לכך שהוא גם מצויד בשרוול שהינו פנימי כאשר שרוול זה מסייע בהגנה ושמירה על המחשב מפני טלטלות וחבלות.

·         רוכסנים – תיק למחשב נייד נפתח פעמים רבות במשך שעות היום לכן חשוב לבדוק את איכות הרוכסנים, האם הם עמידים בגשם וכן חשוב לשים לב גם לאורכו של הרוכסן וגם לתופסנים ובעצם לוודא שהם באיכות גבוהה.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה