שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים ניידים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים ניידים
 

4 טיפים לפיתוח אפליקציות מוצלח


LINA
 
 

4 טיפים לפיתוח אפליקציות מוצלח

יש לכם רעיון מעולה לאפליקציה חדשה? רוצים לפתח אפליקציית מובייל לשיווק העסק? רגע לפני שאתם ניגשים למלאכה חשוב לבדוק מה הבסיס לאפליקציה מוצלחת, למה יש לשים לב וממה להימנע. פיתוח אפליקציות מוצלח מושתת על יסודות כמו פשטות, הבנה קלה ונוחות שימוש.

פחות שווה יותר

לא מעט אנשים הניגשים לפיתוח אפליקציה רוצים לוודא שהם מקבלים את המקסימום תמורת ההשקעה שלהם. לפעמים התוצאה היא אפליקציה עמוסת מסכים ומורכבת להחריד ממש. חשוב מאוד לזכור שמשתמשי המובייל נרתעים מאפליקציות עמוסות – ריבוי מסכים מיותר, אינסוף אפשרויות שונות, מסכך עמוס בפריטים וכדומה לא רק שלא יוסיף לאפליקציה הוא עלול אפילו להזיק. אפליקציות צריכות לענות על צורך ברור, להיות פשוטות וקלות לתפעול, מובנות מהר ולא עמוסות מידי.

כמה שיותר פשוט יותר טוב

בהמשך ל'פחות שווה יותר', יש לשים לב במיוחד למורכבות ההפעלה של האפליקציה. ככל שאפליקציה פשוטה יותר להבנה מידית ללא קריאת הוראות או ניסוי וטעיה ממושך כך סיכויי ההצלחה שלה גדלים. משתמשים היום לא רוצים ולא מוכנים לקרוא הוראות מסובכות ולא יהיו סלחנים לאפליקציה שדורשת זמן רב להבין. הם פשוט ימשיכו לאפליקציה פשוטה יותר וקלה יותר לתפעול. ככל שהאפליקציה אינטואיטיבית יותר כך יש לה סיכוי טוב יותר להצליח.

בחרו את הפלטפורמה הנכונה

אם אתם מפתחים אפליקציית נייטיב חשוב מאוד לבחור את הפלטפורמה הטובה ביותר עבור קהל היעד שלכם. השקיעו במחקר שוק ובדקו באיזו פלטפורמה קהל היעד שלכם נוטה להשתמש ובחרו בה. כמובן שתמיד ניתן לפתח אפליקציה לפלטפורמות נוספות. אופציה אחרת היא לפתח אפליקציית ווב או הייבריד שניתן להתאים לפלטפורמות שונות בקלות יחסית. עם זאת, שימו לב שלמרות התפתחות הטכנולוגיה, אפליקציות נייטב עדיין מציעות את מגוון האפשרויות הגדול ביותר.

אפיון מקצועי הוא חובה

אל תוותרו על אפיון מקצועי של האפליקציה שלכם בשום אופן. בחרו חברת פיתוח שיכולה לעשות אפיון מלא ושלם של האפליקציה העתידית החל משלב הרעיון ועד למיפוי מסכים ואופציות. האפיון מאוד חשוב על מנת לתכנן היטב את האפליקציה ולהתאים אותה למטרתה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה