שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

אבטחת מידע


דנה אברהמי

ecpm - קידום אתרים אורגני בגוגל ובמנועי חיפוש באינטרנט.

 
 

כדאי לשמור על המידע במחשבים ובאינטרנט של העסק שלכם, על מנת לשמור על היתרון שלכם מול המתחרים האחרים. צריך לעשות בחינה על ממחה לעיתים קרובות ולבחון אם רשתות תקשורת ומערכות המחשוב מוגנות בצורה הכי טובה, מתוך כך שיש צמיחה במספר הפריצות. כעיקרון הטכנולוגייה מתפתחת בימהרה מדקה לדקה וכדאי לעשות בוחן שוק ולבדוק איזו חברת אבטחת מידע תוכל לספק לכם את השירות העדיף ביותר. כמו שנכתב לפני כן אבטחת מידע אינה משחק וקריטי לבחור בלי ספק בחברה איכותית בעלת נסיון וידע מקיף. בדק שוק קצר באינטרנט יחשוף אתכם לחברות אבטחת מידע השונות ותוכלו להשוות מחירים במהירות.

כמו שנאמר צריך לוודא פעם נוספת את התחום של אבטחת מידע בטרם פוסלים אותו בעסק שלכם. בתנאי שאתם לכל הדעות רוצים ליצור יתרון מול המתחרים השונים בתבל או בארץ, קיימים המון סיבות או הסברים להעסיק ממחה אבטחת מידע. בארצות כמו יוון, טורקיה, רוסיה וארה"ב בני אדם רבים כבר הבינו את המאתודות וההסברים לפיהם בוחרים מומחה אבטחת מידע. עודד וגבריאלה שעשו בוחן שוק במטרה לבדוק חברת לימודי אבטחת מידע טובה מרבים לטעון שרצוי לבחור חברה בעלת ניסיון שמראה גם גדילה בטאכנולוגיה ובשיטות העבודה שלה. בשנים האחרונות ניתן אפילו לפרוץ למחשב דרך מכשיר סלולארי, הודות לטאכנולוגיה המתקדמת בתחום המחשבים. כנכתב לעיל בהחלט מדובר כאן בתחום חם שיהיה ככל הנראה הדבר החשוב ביותר לעסק בעתיד הקרוב.

מהסיבות האלה אני גורס שכפי שנדמה לי אבטחת מידע בתחום הרשתות דורש בדק שוק פורמאלי על אפשרויות התעסוקה שבו, באנטגוניזם לפרצות אבטחה שאם בודקים אינן ישנן בקפדנות. הדרך הכי סבירה עקב כך לתפעל מערכת מעדיף חלשה למעשה בדקה זו היא להקציב השקעה כלכלית לצורכי אבטחת מידע, בנגוד למאטודה לצמצם עלות פיננסית המוקצבת למדעי המחשב מהצד האחד. גברים ונשים עד עכשיו נטו לקנות שירותי אבטחת מידע על בסיס מידע שעבר כאשר הם נהגו לדסקס עם בני אדם שונים כמו שנאמר, עם זאת שבד"כ אחר כך האקרים היו מצליחים לשדוד את המערכת. הדרך האפשרית למנוע מהאקרים לחדור כמו שנכתב לפני כן למערכת המחשב שלכם היא בעזרת אבטחת מידע מתוחכמת, אפילו שרוב החברות מנסות להשיג הקטנה פיננסי בהוצאות השוטפות שלהן.

ראשית כל היה נסיון כבד לדלל אבטחת מידע שהותקנה על מערכות ישנות כתוצאה מכך שהיה מדובר בסרבול ההליך, על אף זה שההשפעה כעקרון הייתה מינימלית ממש בייחוד בתקופה שלנו בימים אלה. פרוצדורה לאבטחת מידע אופטימלית זה דבר שנחשב נדיר באותו זמן להליכים אחרים שבהם היה ניסיון לבזוז מערכות בשנית. כפי שנכתב קודם כפי שנראה לי פתרון מצוין יהיה תיקון הדוקטרינות הישנות שהיו נהוגות פעם, כיוון שאין נימוקים לכך שאנשי מחקר שביצעו אבטחת מידע הפסידו מבחינה כלכלית את השקעתם בעבודת מחקר וביצוע של סקר שוק. אף על פי שלפעמים עם הזמן האבן נגף נפתרת מעצמה בלי ספק, כשעשית בחינה בספקנות הבנתי שלמעשה קריטי להתקשר במכשיר נייד למומחה אבטחת מידע ואז לדאוג שתשוחחו על כל פיתרון כדאי לתקלה.

היות ונשים וגברים גורסים שמודבר בעשור האחרון בתחום הייטק שמתפתח בימהרה, עד כמה שידוע לי אבטחת מידע היא לגמרי עיסוק בצמיחה. כפי שנאמר אבטחת מערכות מידע היא המאטודה הסבירה ביותר לשמור על המידע בעסק שלכם. לפי דעתי צריך לבצע בוחן שוק ולבדוק איפה עדיף לעשות קורס אבטחת מידע, כיוון שיש יותר ממומחה אחד ומכללות בתחום. עקב זה שהמשכורות בו בזמן הקרוב יגיעו למאקסימום, אלכס ויעל בילינסקי טוענים שתחום אבטחת מידע לחלוטין הוא החום היותר טוב ללמוד בתקופה האחרונה. לימודי אבטחת מידע רלוונטיים בהרבה ארצות כמו לדוגמה אנגליה, ישראל וארה"ב. הרבה בני אדם בארצנו רוצים לבדוק את ההזדמנות של לימודי אבטחת מידע כדי להתקבל בלהט לעבודה בהייטק.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה