שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

בחירת מחשב אישי לילד


מיכל ז

מיכל ז

 
 

מחשבים הם לא מוצר זול, ובפרט כשמדובר במחשבים "חזקים" במיוחד בהם משתמשים כל מי שעוסק בתחום של תלת מימד, אנימציה, עריכת וידעו וכדומה. אבל גם כשמדובר במחשב אישי לילד, זו עדיין השקעה לא קטנה. משום כך, מומלץ לפנות אל טכנאי מחשבים כדי להתייעץ איתו.

מה לגבי אנשי מכירות?

כשניגשים לחנות מחשבים, בדרך כלל המוכרים מבינים דבר או שניים במחשבים, אבל יש להם גם אינטרס ברור למכור לקהל הלקוחות דגמים ספציפיים, שלא בהכרח מתאימים לילדים שלכם. לעומת זאת, טכנאי מחשבים בנשר וערים אחרות מכירים הרבה יותר טוב את המחשבים ואת מה שכרוך ברכישה שלהם, כלומר תקלות נפוצות שמיוחסות להם או עלויות תחזוקה והחלפה או תיקון של הרכיבים הפנימיים שלהם. משום כך, המלצה של טכנאי יכולה להיות שווה לכם הרבה יותר!

קריטריונים לבחירת המחשב:

אם כן, ייעוץ של טכנאי מקצועי העובד במעבדת תיקון מחשבים בנשר או עיר אחרת יכול לעזור לכם לבחור מחשב מתאים לילד שלכם. ובכל זאת, הנה כמה קריטריונים בסיסיים שאיתם אפשר לבחור את המחשב המתאים:

מחיר- כמובן שהמחיר הוא קריטריון מכריע, אך רצוי לא להיות מקובעים על מחיר מסוים ולאפשר גמישות של אלף שקלים לכאן או לכאן. שימוש- חשוב לדעת מראש מה צפוי להיות השימוש העיקר במחשב. כמובן שצריך לקחת בחשבון את הגיל של הילד ואת פרק הזמן שהמחשב צפוי לשמש אותו, הרי ילד בגיל יסודי יעשה במחשב שימוש אחר לעומת ילד בתיכון. מערכת הפעלה- מה לדעתכם מערכת ההפעלה שלילדים שלכם יהיה קל יותר לעבוד איתה? אם יש להם בבית הספר לימודי מחשבים, קנו מחשב הפועל על מערכת ההפעלה שהם מכירים מהלימודים. נייד או נייח- כאשר מדובר בילדים קטנים יותר, מחשב נייח הוא בהחלט הבחירה הנכונה, גם בשל העובדה שהוא זול יותר לעומת מחשב נייד בעל מאפיינים זהים (זיכרון, מהירות וכדומה), וגם משום שאת המחשב הנייד ילדים קטנים עלולים להרוס במהירות.

לסיכום, היו ברורים לגבי הצרכים של הילדים שלכם, ולאחר מכן גשו לטכנאי מחשבים שיוכל להמליץ לכם על מחשב. יש בתי עסק שמשלבים חנות ומעבדה יחד, שם תוכלו גם לקבל ייעוץ המבוסס על ידע טכני מעמיק וגם לקנות את המחשב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה