שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

הכל על עבודת טכנאי מחשבים


רותם יונה

רותם יונה - יועץ שיווקי באינטרנט

 
 

לפני זמן לא רב, כשהמחשב האישי שבבעלותנו התקלקל, נאלצנו להביא את המחשב אל מעבדת התיקונים הקבועה, להותיר את המחשב שמה ולהמתין עד שטכנאי המחשבים יגמרו לטפל בנכס. בימינו לשמחתנו, קיימות בפני הצרכן אפשרויות אלו ואחרות מלבד תיקון מחשבים במעבדה מחוץ לחברה.

המחשב הביתי כעת, משרת את הציבור ברוב זמן היממה לשורה השייכת לדרישות אישיות, גם עסקיים וגם אישיים. זה יכול להמצא לצורכי בידור, זה מסוגל להוות לצורכי מציאה מהירה של מידע, לצורכי יצירת קשרים אישיים וללא ספק לצורכי דרך התנהלות ולימודים. מכאן שהצורך שלנו במחשב דווקא מקבל מימדים יחד עם המועד. כל תקלה בינונית שצצה במחשב יכולה לגרום לפגיעה ביכולת שבבלותנו להתחיל לעסוק בשיטה או לחילופין או לקיים שגרת חיי אדם רגילה.

באזורים עבודה רבים ומגוונים, נהוג לטלפן אל טכנאי מחשבים, ממש לא משנה והיה אם לשם תיקון מחשב ביתי נייח או אולי תיקון מחשב נייד  וגם במקרה שאנחנו מדברים בבעיות חומרה. זה על מנת לחסוך מאנשי החברה את אותה הטרחה בלגשת היישר אל המעבדה ולחכות שהמחשב יכול להיות מוכן. אם זאת רצוי להגיד, שלא מעט בתי ביזנס גדולים, מקיימים מעבדות מחשבים פנימיות שמשרתות באופן בלבדי את אותם בתי העסק.

מאחר ואפילו לקחת את אותו המחשב למעבדה יוכל להיות משך ניכר ולשנות אחר שגרת יומנו, אזי שנוצרו דרך אלו ואחרות בעזרתן אנו יהיה בידם לטפל במחשב של העסק, ללא שנאלץ לשאת אחריו למעבדה. הדרך הבטוחה הראשונה והמוכרת זאת, הזמנת שירות טכנאי מחשבים עד הבית. היה ואנחנו מדברים בבעיית תוכנה, אזי שיעיל מעט יותר להזעיק טכנאי הביתה שיטפל בבעיה באמצעות תוכנות אלו ואחרות וידע רב שברשותו לו.

שיטה טובה שנוצרה בשנים האחרונות, הינו שירות מיוחד און ליין*. אנחנו מדברים בשירות טכנאי מחשבים או טיפול טכני ששייך לתוכנה וחומרה אחרות, ושמשרתים רק את הקליינטים שלהם בעזרת הטלפון. שירות זה ניתן לביצוע והיה אם והמחשב במשרדי הינו מתפעל והענין הוא אפשרי לפתרון בעזרת הסבר טלפוני. לרוב במקרים שונים משתמשים בני אדם בתוכנות שליטה, ושמאפשרות לאנשים אלו להשתלט למעשה על המחשב הביתי הבעייתי, בדרך זו בגדול הם ככל הנראה מטפלים בנזק ללא לגעת במחשב לחלוטין. זה בוודאי, אנחנו מדברים באופן בלעדי בבעיות רבות של תוכנה.

 

למרות כל זה, בעל חשיבות לומר, מעבדת מחשבים זו בכל זאת האזור המקצועי מבין כולם לטיפול במחשבים. באתר זה ישנם לטכנאי את כל הציוד הנזקק לטיפול במחשב, ישנה לו את כל היכולת לבדוק באופן מקצועי את הפעילות ברוגע ובסבלנות וכמו כן, אין הוא צריך להטריח רק את עצמו לבתי הלקוחות הרבים. אומנם עבור הלקוח זוהי טירחה בכלל לא קטנה יותר, אמנם במידה ו תיקון בבית, או אולי תיקון און ליין לא נותן לטפל במרבית בעיה, שכן לפעמים יש צורך בזיהוי אודות התקלה קודם על כן ורק לאחר מכן מתאפשר תיקון של הנזק. מצב הנ"ל טוב יותר שיעשה במעבדה, באתר זה יש את ל הכלים ולא בביתו, באתר זה הציוד השייכים לטכנאי הינם ככל הנראה מוגבלים. ושוב אין זה משנה והיה אם מדובר בתיקון מחשבים נייחים או לחילופין תיקון מחשבים ניידים.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה