שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7542
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

הצורך של שירותי מחשוב לעסקים


רותם וובז

רותם וובז

 
 

בשנים האחרונות אנו רואים התקדמות טכנולוגית אדירה, אם מדובר בפלאפונים חכמים ועד תוכנות מיוחדות עסקים שנועדו להקל על העבודה ואיסוף המידע של כל חברה. זו הסיבה שהיום כל עסק או חברה צריכה חברת שירותי מחשוב מקצועית מאחוריה.

חברות בתחום שירותי מחשוב לעסקים עונות על הצורך הבסיסי של כל חברה להקים רשת מחשבים שמוגנת ומאובטחת, וכן עם פתרונות מחשוב שמתאימים לכל עסק ואופיו.

למה חשוב לעגן תחת חוזה?

כמו בכל תחום גם בתחום המחשוב יש אין סוף של שדרוגים וכמובן פתרונות מחשוב מתקדמים שאינם כלולים בחבילת הבסיס, כשאר נציג מטעם החברה מגיע אליכם הוא מבטיח לכם הכל, הוא נותן לכם לכל בעיה פתרון, אבל ברגע שמגיעים לחתימת החוזה מגלים שיש  פער בין מה שהובטח לכם שכלול במחיר למה שבאמת כלול במחיר.

זו הסיבה שמגיע נציג מטעם החברה לרשום את שמו ואת כל השירותים שהבטיח לכם במסגרת הצעת המחיר. כשאר יש לכם את כל הנתונים יהיה לכם הרבה יותר קל לנהל משא ומתן מול חברות נוספות שתחום שירותי מחשוב, אתם יכולים להגיד לכל אחד מהיועצים שבברה מסויימת שהבטיחו לכם פתרונות כאלה ואחרים, ומה הוא יכול לתת לכם במסגרת אותו המחיר.

מאותה סיבה גם חשוב לנהל משא ומתן עם כמה חברות בתחום לפני סגירת חוזה מול אחת מהן. לעוד פרטים על סוגי השירותים השונים המוצעים בתחום פתרונות מחשוב לעסקים לחץ כאן

מה חשוב בבחירת חברת שירותי IT?

כל החברות היום הן חברות בעלות רקע מקצועי של שנים בתחום, שמתעדכנות בכל נושא מהתחום הטכני ועד התוכנות. אתם צריכים לחפש כמה קריטריונים חשובים:

וותק- חלק בלתי ניפרד מהתחום של שירותי מחשוב הוא המיומנות, וכפי שכולנו יודעים מיומנות היא פועל יוצא של וותק בתחום, לכן חשוב לבדוק כמה זמן החברה קיימת? מה היו התפקידים של בעלי החברה לפני הקמת החברה.

שירות ותמיכה- מכיוון שרוב התמיכה נעשית בצורה טלפונית על ידי השתלטות על מחשב מסוים או כמה, חשוב שהשירות יהיה זמין 24 שעות, כלומר אם אחד מנהלים מנסה לעשות פעולה מסוימת בבית ואינו מצליח, יש מישהו זמין שיכול להעניק לו תמיכה גם בשעות לא שגרתיות של עבודה.

חוזה- כל מה שסיכמתם חייב להיות מעוגן תחת חוזה, אם קבעתם להתחיל שדרוג מסוים בעוד חצי שנה, צריך לכתוב זאת בחוזה. כך שלא יהיה אפשרות לחברה ממנה אתם מקבלים שירותי מחשוב להוסיף לכם עוד סעיף בתשלום נוסף.

חברת קומפליט הינה העלת ידע נרחב בתחום פתרונות ושירותי מחשוב ותשמח להציע לכם מגוון רחב של פתרונות המותאמים לעסק שלכם

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה