שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

חנות וירטואלית -הבחירה בידי כולם


מורן ספיר

קייטרינג חלבי פזית בוטיק חברה בעלת מוניטין באוכל חלבי בכל ארצנו אם זה אירוע קייטרינג במרכז או בשרון אנחנו נגיע וזאת כי לכם מגיע את ההכי טוב !!

 
 

 

 

כיום ניתן למצוא חנות וירטואלית  המותאמות למגזרים שונים על מנת לספק את המוצר המושלם והאיכותי לצרכי הלקוח. חנויות וירטואליות מאפשרות לבעלי עסקים להגיע לקהלי היעד שלהם אשר מחפשים לרכוש מוצרים דרך האינטרנט. ללקוח, הגישה לחנויות אלה נוחה יותר מכיוון ותהליך חיפוש המוצר לא כולל את שלב כתות הרגליים בין חנויות העיר, אלא טיול עם העכבר או עם האצבע על גבי מסך המחשב.

לעסקים, הפכה החנות הוירטואלית לכלי המאפשר להתפתח ולגדול, ועסקים רבים מעדיפים את האופציה הוירטואלית על פני האופציה הפיזית. אופציה זו מאפשרת לצרכן רכישת מוצרים ושירותים דרך האינטרנט. זו למעשה מעין חנות אלקטרונית, מקוונת, אשר הקשר בין הקונה למוכר הוא לא כולל מעורבות של גורם אנושי, מיקומה על ענן האינטרנט מנגישה אותה לקהל גדול הרבה יותר מאשר קהל קונים של חנות פיזית שבדרך כלל מוגבל לקהל קונים שלרוב מצוי בסביבת מיקומה של החנות הפיזית. קהל הקונים אינו מוגבל לאזור ולא למדינה. חשיפה נכונה ופרסום נכון של

חנות וירטואלית תמשוך אליה קונים מרחבי העולם כולו, והעסק יכול לגדול לממדים שחנות פיזית לעולם לא תוכל להגיע, עם רמת הוצאות שחנות פיזית לא יכולה לה. כדי שחנות פיזית תתרחב לרמה בינלאומית היא צריכה סניפים, חנות וירטואלית צריכה פרסום. אין צורך בסניף נוסף.

אחד הנושאים החשובים ביותר לעסק הוירטואלי הוא מאזן הרווח מול ההוצאות. שלא כמו בחנות רגילה, שבה הוצאות ההשכרה, הארנונה, החשמל והמים ושאר המסים נוגסים בהוצאות, הוצאות חנות וירטואלית  מכוסים ע"י מכירת פריטים בודדים. אין הוצאות תחזוקה וקטסטרופות, ואין הפתעות.  כל שצריך לדאוג לו הוא באמת הלקוח ואספקת המוצרים ללקוחות.

חנות וירטואלית  יכולה לבחור אם להחזיק מוצרים במגוון רחב או להתמקד בנישה ספציפית. החנות יכולה להיות בתחום אחד או לספק מוצרים מחנויות שונות ולכן המגוון יכול להיות הרבה יותר גדול.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה