שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

חנות וירטואלית -נפח מכירות בגידול


מורן ספיר

קייטרינג חלבי פזית בוטיק חברה בעלת מוניטין באוכל חלבי בכל ארצנו אם זה אירוע קייטרינג במרכז או בשרון אנחנו נגיע וזאת כי לכם מגיע את ההכי טוב !!

 
 

 

איך מגדילים את המכירות כמעט בלי מאמץ?

כל עסק מתבסס על העובדה שמישהו צריך אותו. מישהו תלוי בו, מישהו רוצה לקנות את המוצרים שלו או את השירותים שהוא מציע. וככל שיש יותר אנשים שיקנו את המוצרים ואת השירותים, כך העסק ירוויח יותר. אבל כדי שאנשים יקנו את המוצרים של העסק, צריך לפרסם ולשווק אותו, דבר שלפעמים גורם להוצאות משמעותיות שפוגעות ברווחים. האם ניתן להגדיל את המכירות בלי להשקיע בכך כסף רב?

למכור באמצעות חנות וירטואלית

התשובה לכך היא כן! ניתן להגדיל את הרווחים בלי הוצאות גדולות ומשמעותיות, באמצעות השקה של חנות וירטואלית. חנות וירטואלית מספקת ללקוחות דרך נוספת לרכוש את המוצרים של העסק, בלי בעיה ובלי לצאת מהבית.

 

כל אחד יכול לקנות

אחד מהדברים שעוצרים אנשים מלקנות מוצרים שונים הוא העובדה שלא תמיד קל להגיע לחנות הפיזית. לפעמים היא פתוחה רק בשעות מסוימות שלא נוחות לכל הלקוחות, לפעמים היא רחוקה מאוד ולפעמים לא כל המוצרים נמצאים ועל כן הלקוחות מצביעים ברגליים ולא מגיעים. חנות וירטואלית מאפשרת לכל אחד לקנות. היא נגישה לכל אחד ואחת, פתוחה במשך כל שעות היממה ומאפשרת לעסק להציג את כל המבחר שלו, בלי לחסוך במקום.

 

נותנים את כל המידע

יתרון נוסף של חנות וירטואלית הוא היכולת לתת מידע רב בנוגע למוצרים השונים הקיימים בחנות. כאשר כל המידע פרוש לנגד עיניו של הלקוח, קל לו יותר לבדוק את ההתאמה של המוצר ולהחליט לרכוש אותו. לפיכך, חנות וירטואלית מסייעת לכם, בעלי העסקים, להגדיל את המכירות ולנצח את השוק!

סיכום -גם ללקוח וגם לעסק חנות וירטואלית זהו מוצר שמעניק להם את בדיוק מה שהם צריכים ללקוח מחיר הוגן ביותר ולעסק גידול מכירות במינימום השקעה ולכן זהו דבר מהפכני ביותר .


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה