שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2277
מאמרים: 7290
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 
אנו רוצים לפנות לכל אותם בעלי עסקים או יזמים הרוצים לשווק מוצר בשוק או לשווק את הרעיון שלהם בשוק, מודעים כי יש לשים דגש רב בכל הנושא של קידום אתרים בגוגל.  
המשך קריאה
כתיבת שפת קוד זו עבודה סזיפית ומורכבת וכמובן דורשת חשיבה וזמן יקר, על כן ישנם תוכנות אשר עוזרות ומסעייות לנו לכתוב קוד בעזרת פונקציות שונות,במאמר זה נתמקד בשתי שפות קוד וכמובן שתי תוכנות עזר לכתיבת הקוד.
המשך קריאה
כיום קשה מאד לדמיין את חיינו ללא מחשבים. בין אם מדובר בשעות הפנאי או בין אם מדובר בשעות העבודה, רבים מאיתנו עושים שימוש במחשבים. בעת תקלה במחשב אנו נדרשים להביא את המחשב למעבדת מחשבים מקצועית שם ניתן לבצע את התיקון באמצעות כלים מקצועיים.
המשך קריאה
שחזור דיסק קשיח אובדן נתונים הינה סיטואציה לא נעימה כלל הכרוכה בכאבי ראש רבים מצידכם המשפיעים על ההתנהלות היומיומית. שחזור דיסק קשיח הינה פעולה המיועדת למומחים בתחום .שחזור דיסק קשיח –רק על ידי מומחים בתחום שחזור דיסק קשיח ואובדן מידע אינם חייבים להיות חלק מהשגרה שלכם. במידה והתרחשה תקלה והדיסק ניזוק הרי קיימת חשיבות רבה לפנות למעבדת מומחים בתחום במטרה לתקן את התקלה בצורה הטובה ביותר.
המשך קריאה
תוכנה לניהול עסק היום מאפשרת לנו לבצע מגוון פעולות שבעבר לא היו קיימות בתוכנה אחת. העתיד כבר כאן.
המשך קריאה
יש כמה תקלות שצצות במחשבים ניידים שאנחנו לא יכולים לפתור בעצמנו, ולכם אין לנו ברירה אלא להזמין טכנאי מחשבים המתמחה בתיקון מחשבים ניידים. על אלו תקלות מדובר?
המשך קריאה
הרבה אנשים שסובלים מבעיית מחשבה תוהים בדילמה שקוראת להזמין טכנאי מחשבים עד הבית או ללכת עצמאית למעבדת מחשבים בכדי לקבל תיקון מחשב במעבדה.
המשך קריאה
שעולה חשד במטפלת או בעסק אתם תעשו הכל כדי לגלות את האמת. מוצרי רגיול והאזנה מאפשרים לכם בקלות לגלות את המתרחש: מכשירי האזנה מסווים, מצלמות נסתרות נייחות או ניידות ועוד. להלן סריקה של מוצרי ריגול וכיצד מתקינים מצלמות אבטחה.
המשך קריאה
קופות רושמות חכמות מאפשרות ניהול פיננסי טוב יותר לעסק ומעקב אחר תזרים מזומנים. קופות ממוחשבות היודעות להנפיק דוחות סטטיסטיים.
המשך קריאה
בעולם המודרני לא ניתן להסתדר ללא שירותי מחשוב, כל העולם שלנו בנוי מאין סוף של מחשבים בצורות שונות. כל פלאפון היום הוא למעשה מחשב כיס קטן ומתוחכם ביותר, כל אוטו חדיש מכיל מחשב , כל דבר היום נעשה באמצעות מחשבים
המשך קריאה
1-10 מתוך 69 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה