שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2387
מאמרים: 7373
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

טכנאי מחשבים או מעבדת מחשבים במי מומלץ לבחור


אשר אלבז
 
 

 ההבדל בין שירות ממעבדת מחשבים לשירות מטכנאי מחשבים

כיום קשה מאד לדמיין את חיינו ללא מחשבים. בין אם מדובר בשעות הפנאי או בין אם מדובר בשעות העבודה, רבים מאיתנו עושים שימוש במחשבים. בעת תקלה במחשב אנו נדרשים להביא את המחשב ל- מעבדת מחשבים שם ניתן לבצע את התיקון באמצעות כלים מקצועיים.

  ההבדל בין טכנאי מחשבים ובין מעבדה מקצועית

אם מדובר במחשב נייח, הרי טכנאי מחשבים פרטי יכול לאתר את הבעיה בקלות אך לעיתים רמת התיקון של המחשב דורשת הבנה באלקטרוניקה וכאן נכנס לתמונה טכנאי העובד במעבדה מקצועית העושה שימוש בכלים מיוחדים לתיקון רכיבי אלקטרוניקה.

  מה יתרונה המרכזי של מעבדת מחשבים

במעבדה מקצועית ניתן למצוא ציוד רב המתאים לתיקון של סוגי מחשבים ברמה האלקטרונית. את המעבדה מאיישים טכנאים המומחים בתחום אשר יש ביכולתם לתקן סוגי מחשבים שונים. מדובר בסביבה אופטימלית לתיקון מחשבים.

  בהמשך לסוגיה הקודמת כעת יש לציין כיצד בוחרים מעבדת מחשבים

בעיר ירושלים ניתן למצוא מעבדות רבות בהם פועלים מומחים בתחום ולכן ההמלצה היא לבצע סקר מקיף טרם הבחירה במטרה לבחור את המעבדה המקצועית ביותר   זו המעניקה שירות איכותי ללא פשרות.

וודאו כי מדובר במעבדה בה פועלים טכנאים בעלי ניסיון רב וכי הטכנאים עושים שימוש בכלים מקצועיים. ללא שימוש בכלים מקצועיים וסביבה סטרלית התוצאה תהיה לא איכותית ולכן חשוב לדעת כי הטכנאים עושים שימוש בכלים מתקדמים.

כאשר ניגשים למעבדת מחשבים, חשוב לוודא שהמעבדה ותיקה ובעלת ניסיון, וכי הטכנאים אשר עובדים בה אכן מקצועים. נוסף על כך, הקפידו לבדוק האם אתם מקבלים יחס הוגן מהטכנאים. שימו לב כי קבלת יחס אינו הוגן עשוי   להרחיק אתכם מהמעבדה .

  שאלו לקוחות קודמים

כמה זמן נמשך התיקון והאם הם היו מרוצים מהשירות, האם הטכנאים הפגינו ידע רב- כל אותן שאלות יסייעו לכם לבחון את המעבדה והאם כדאי לכם להגיע למעבדה הנ"ל או שמא לחפש מעבדה אחרת.

הקפדה על רמת תיקונים גבוהה

להבדיל מטכנאי מחשבים פרטי, במעבדה ניתן למצוא מכשירים רבים המסייעים בפתרון תקלות אלקטרוניות תוך הקפדה על רמת תיקונים גבוהה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה