שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

יתרונות העבודה כפרילנסר


bythepeopl
 
 

 

מיליארדי אנשים חיים בעולם הזה, וכל אחד שונה לחלוטין מהשני. כל אדם רוצה ואוהב דברים אחרים, טעמים אחרים ותשוקות שונות. זו גם הסיבה מדוע כל אדם מוצא לעצמו את הדרך הנוחה והטובה ביותר עבורו להתפרנס.
ישנם אנשים אשר אינם רוצים ועיתים גם אינם יכולים להיות שכירים ובכתבה זו נרצה לחלוק איתכם את היתרונות בעבודה כפרילנסר, ותאמינו לנו שהם רבים..

אתה בוחר לך את סביבת העבודה

פרילנסר הינו עובד עצמאי וצורת עבודה זו מתאימה במיוחד לכל מי שדרוש לו מרחב לצורך צמיחה. כאשר אתה עובד כשכיר אינך בוחר את האנשים אשר תעבוד איתם ולעיתים זה משפיע באופן שלילי על דרך ההתנהלות היומיומית שלך. גם אם המנהל הישיר שלך הוא אדם אותו אתה מעריך ומכבד, יש סביבך עוד צוות עובדים שכירים ברמות ניהוליות כאלו או אחרות אשר לא מיד תמצא איתם שפה משותפת ולעיתים אף ישפיעו על מצב הרוח שלך.

אתה מתאים לעצמך את סדר העדיפויות בחיים

עבודת פרילנסר מאפשרת לך להתאים את המשימות שלך אל מול החיים האישיים שלך וזאת במקום להפוך את סדר העדיפויות. כאשר אתה פרילנסר אתה יכול לעשות את רוב המשימות האישיות שלך וזאת מבלי לצאת מהבית, אתה נגיש למשפחה שלך בכל עת, ובמיוחד אדון לעצמך ולזמן שלך. לאנשים העובדים במשרות כשכירים קשה מאוד להתנהל כך ולעיתים אף בלתי אפשרי.

אתה שולט על כמות העבודה

פרילנסר שולט באופן מוחלט על כמות העבודה אותה הוא רוצה לבצע מידי יום, ולכן יוכל לבחור ימים בהם יעבוד בלחץ ובהתכוננות מוחלטת למשימות אותן ברצונו לבצע, ולעומת זאת יהיו ימים בהם יבחר לעבוד בצורה רגועה ושקטה יותר.

אתה היחיד שמנהל את הזמן היקר שלך

פרילנסר שולט בניהול הזמן שלו והוא הבוחר את סוג העבודה והלקוחות. פרילנסר יקבע לעצמו את גובה הרווחים אותו הוא מעוניין להרוויח מול יתרונות הזמן החופשי שהוא רוצה לעצמו. עובד שכיר מחויב וצריך לעבוד על המשימות שהוקצו לך בין אם הוא אוהב אותם ובין אם לא. אי עמידה ביעדים אשר מעמידה החברה משמעותם לעיתים פיטורין. לעומת זאת, פרילנסר יכול לבצע את המשימות שלו בזמן הרצוי לו, תוך שליטה על עומס העבודה בו הוא רוצה לעבוד, ולעיתים אף לסרב להצעות עבודה. מנגד, יתרון עצום לעבודה כפרילנסר היא העובדה שיש יכולת לקבל יותר פרויקטים כאשר יש לך יותר זמן.

ועוד מילה אחרונה...

אתה המחליט היחיד על האושר שלך. אם חופש ויתרונות נוספים אשר מתלווים להיותך פרילנסר חשובים לך, שים את הפחדים והחששות בצד ותמצא כי להיות פרילנסר משמעו לחיות טוב יותר...


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה