שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

יתרונות וחסרונות של קופות ממוחשבות


רפי רזניק

רפי רזניק - קידום אתרים בגוגל SEOM, פרסום ושיווק במדיה החברתית. ניהול מוניטין עסקים באינטרנט.

 
 
 
בדרך כלל קופות רושמות ממוחשבות כוללות עלויות נוספות מלבד מחיר רכישתן כמו : תחזוקה שנתית של התוכנה ושל החומרה, עדכונים של התוכנה ופיתוחים שונים, עלויות התקשורת, עלויות של התאמה לשיטות תקשורת שונות וכן עלויות בגין תוספות שונות כגון משקלים, ברקודים מצלמות ועוד. לכן, חשוב לבדוק טרם רכישת הקופה הרושמת את תנאי האחריות שמגיעים עם רכישתה, את המפרט הטכני שלה ואת רמת השירות שאותה מקבלים.
 
מומלץ לחשב את ההוצאות השוטפות בתחום האחזקה של קופה רושמת ואת השפעתם על בית העסק. כמו כן מומלץ לבדוק האם תשלום עבור אחזקה שוטפת וביטוח הוא הכרחי מבחינה תפעולית וחוקית. בנוסף, יש לבדוק את התאמת התוכנה של הקופה הרושמת הממוחשבת לבית העסק הספציפי כי רכישת תוכנה שאינה מתאימה תבזבז כסף וזמן עבודה יקר.
 
החידושים האחרונים בתחום הקופות רושמות מאפשרות יעילות ותפעול לוגיסטי ופיננסי טוב יותר לעסק. בעבר הקופות הרושמות ידעו לאחסן את הכסף המגיע אך כיום הם מבצעות פעולות נוספות של מעקב וניתור של כספים לאורך שמן. כמו כן היא יודעת להפיק חשבוניות ודוחות כספיים מורכבים.
 
כשמדובר בעסק עם מספר סניפים ניתן לסכרן בין הסניפים והמסופים ולעקוב אחר כל הפעולות הפיננסיות של העסק. כל מה שצריך כדי להשתמש בקופה רושמת הוא חיבור לחשמל ולקו טלפון להעברת הנתונים וביצוע הטרנזקציה. חיבור למסוף סליקה ולחברת אשראי אונליין וסליקה במקום. על מנת לחבר את הקופה הממחושבת למסוף סליקה יש צורך להתחבר לחברת אשראי. יש לקחת בחשבון שישנת עלויות נוספות עבור כל טרנזקציה המתבצעת וישנת חברות אשראי הגובות גם תשלום חודשי ותשלום בגין הקמת המסוף וחיבור לקופה הרושמת. קיימים בשוק מספר סוגים של קופות רושמות ממוחשבות. ישנם קופות חכמות עם מסכי מגע נוחים לתפעול וישנם קופות רושמות המשלבות מקלדת ומסך.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה