שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2479
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

יתרונותיהן של תוכנות למתכנתים


netalterma

כותב תוכן לאתרים קטנים/בינוניים

 
 

ניתן למצוא סוגים שונים של שפת תכנות שונות ומגוונות שמיועדות למפתחים בפלטפורמות שונות. במקום להתאמץ ולזכור את כל סוגי הקודים השונים, ניתן יהיה לכתוב קודים ללא שום טעות וכן, לעשות שימוש בהרבה סוגים של תוכנות עזר למפתחי תוכנה ולמתכנתים שתסייענה להם בכתיבת הקוד, בתיקון שגיאות שונות, כך שתוכנות אלה, תסייענה למתכנתים בהצגת תוכן באופן ברור ויקל על המתכנתים, כך שיתרכזו בחישובים של הקוד במקום לזכור את הסימנים שעליהם לשים לאחר הפקודה.

 

תוכנות לכתיבת קוד מאפשרות להריץ ניסיון של הקוד, לערוך בדיקות, לתקן שגיאות ולהסתייע בכלי עזר רבים על מנת לקצר את התהליך של הכתיבה והעריכה של הקוד עצמו. ניתן למצוא תוכנות שמיועדות לשפות תכנות מסוימות וישנן תוכנות אחרות, אשר מאפשרות עבודה עם עשרות שפות תכנות ואף שפות לאינטרנט ולמכשירים השונים.

 

 על סוגי הקוד השונים ויתרונותיהם

 

עורך קוד טוב הינו כלי הכרחי לפיתוח ובניית אתרים ועל מנת לכתוב קוד תוכנה, יש להשתמש עם כלים ייעודיים למשימה הנקראים עורכי קוד { EDITORCODE}. עורכי הקוד נועדו להקל על המתכנתים מה שיסייע להם לערוך את הקוד שהם כתבו בצורה יעילה ופשוטה. ככל שהקוד מתארך ומסתבך, מציאה של התקלות והוספת שיפורים הופכת למסובכת ומורכבת יותר. עורך קוד, אשר מצליח למצוא קיצורי דרך, או השלמות אוטומטיות לכתיבה מהירה יהפוך את עבודתו לקלה יותר. עורך הקוד המוכר ביותר הינו : NOTEPAD, במיוחד בשל הפשטות והקלות בשימוש בו. תוכנה זו הינה חינמית וקלה בצריכת המשאבים. ההתאמה היא באמצעות מספור של  שורות, הדגשות על פקודות וקלות בצמצום השורות פנימה לכתיבת קוד מסודר ותקין.

 קוד זה, מתאים לשפות תכנות כמו HTML, JAVA SCRIPT, PYTONועוד. מי שמעוניין להריץ ולקמפל את הקוד באופן קל יותר, כדאי לו לנסות ולעבור לעורכי קוד אחרים.

קוד PYTON  עם המלצה על התוכנה PYCHARM

תוכנת PYCHARM, תוכננה ע"י מתכנתים ועבורם על מנת לספק להם את הכלים הדרושים לפיתוח PYTHONפרודוקטיבי. כאשר ההשלמה הבסיסית רומזת על שמות מתחמים, שיטות, שדות ומילות מפתח , ההשלמה החכמה מציעה את הסוגים הצפויים בהקשר הנוכחי. ניתן לחסוך זמן עם PYCHARM, כאשר המתכנתים מקבלים פוקוס, על דברים שהם גדולים יותר. ניתן להפיק המון מתוכנות יעילות באמצעות שימוש עם תוכנה זו.תוכנת PYCHARMיודעת הכול על הקוד שלכם והיא תבצע השלמת קוד בצורה הכי אינטליגנטית תוך בדיקת שגיאות ותיקונים מהירים, ניווט פרויקט קל ועוד.

כתיבת קודJAVA SCRIPT בעזרת JETBRAINS

באמצעות תוכנת JETBRAINS, תוכלו למצוא תובנה עמוקה לקוד שלכם. התוכנה מחפשת למעשה, קשרים בין קבצי הפרויקט והשפות. באמצעות מידע זה, מתכנתים מקבלים סיוע לעומק הקידוד, ניווט מהיר, ניתוח שגיאה חכם, יחד עם תיקונים מהירים ושימושיים. היתרונות של תוכנה זו בשימוש עם JAVASCRIPT, וכן את תכונת ה-    ,REFACTORINGSעל מנת להבטיח עקביות של שינויים היות ו    INTELLIJ IDEA  מכיר את הקוד לעומק.  הודות לשפת התכנות Cותמיכת C++, תוכנה זו, אף כוללת גם תמיכה בתקן 11, C++ו- LIBC++. מאיץ CLIONיודע לקרוא את קוד המתכנתים לפני . תוכלו למצוא בתוכנה, כלי משימה קריטיים כמו נוסח משולב של שליטת מערכות ועוד מגוון של שפות קוד נתמכות ותבניות עריכה שנמצאות בהישג יד ללא תוספת של פלאגינים והכול כבר כלול בתוכנה זו.  גם שינוי של סימונים, הזזת יוזרים, יישום פונקציות, עטיפות בלוק של קוד , השיפוץ האוטומטי  של CLIONמתכנתים יוכלו להפיץ את השינויים המתאימים ברחבי הקוד, באופן מדויק ובטוח. כל הפעולות המוזכרות, נעשות באמצעות קיצורי מקשים פשוטים באמצעות תוכנה יעילה זו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה