שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2412
מאמרים: 7398
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

לימודים במסלול טכנולוגי – עבודה במטריקס


 
 

 

מדוע הצעירים הישראלים אצים ורצים וממהרים להירשם למכללות שונות ללימוד טכנולוגי? האם הטכנולוגיה של העתיד היא מסלול הלימודים המועדף? מדוע אנו רואים יותר ויותר חיפוש אחד דרושים במטריקס ואיך הישראלי הצעיר בוחר היכן ללמוד? עבודה במטריקס, הדור הבא.

שאלות אלה ועוד מעסיקות לא מעט צעירים ישראלים. מספיק להקליד את צמד המילים עבודה במטריקס כדי להבין את המשמעות של הדברים. הישראלים הצעירים נוהרים ללימודים במסלול הטכנולוגי ומבקשים להשתלב בחברות מובילות בתחום. יותר ויותר צעירים מחפשים באתרי חיפוש עבודה אחר דרושים במטריקס, אומר לנו ערן, מנהל אתר דרושים באינטרנט. הרעיון של עבודה במטריקס קוסם ללא מעט צעירים. הם יוצאים מהצבא וממהרים ללמוד.

שלא כמו בשנים עברו פחות ישראלים היום מבקשים לנצל את העבודה המועדפת, הם מעדיפים להתחיל ישר עם לימודים במסלול טכנולוגי. הרשת והטכנולוגיה החדשה קוסמים לכולם. הם רואים את העבודה בהיי טק כמטרה ועושים את הכל כדי להגיע לעבודה במטריקס.

אנו רואים את זה בחיפוש בגוגל. כולם מחפשים את צמד המילים דרושים במטריקס ומבקשים להבין מהם תנאי הקבלה לעבודה במטריקס. חשוב להבין שהחברות הטכנולוגיות קוסמות לישראלים, הם רואים את המהפכה הטכנולוגית ככזו שיכולה לסדר את עתידם, לקחת אותם למסלול חיים נוח. שלא כמו בעבר, הם מעדיפים ללמוד במכללות ולקחת חלק בדור הבא של בכירי ההיי טק, בתפקידים כמו פיתוח תוכנה, בדיקות תוכנה ועוד.

בתוך כך ניתן להבין מדבריו של ערן כי המכללות עצמן נלחמות על כל תלמיד. מכללות המציעות מסלול לימודים שיוביל בסופו של דבר לעבודה במטריקס או לעבודה בחברה דומה אחרת מבינות את הפוטנציאל הגלום ברישום. הן מציעות לתלמידים מסלול לימודים מקצועי ונוח, פריסת תשלומים ומערכת נוחה. התלמיד רואה את תשלומי הלימודים כהשקעה נבונה לעתיד שיכולה להוביל אותו בסופו של יום לעבודה במטריקס. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה