שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

מחפש פתרונות מחשוב חכמים? המאמר הזה בשבילך


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

אם אתה עומד להקים עסק או שלחילופין יש ברשותך כבר עסק ואתה פשוט חייב למצוא פתרונות מחשוב חכמים, הגעת אל המקום הנכון.
על מנת שאתה, כבעל עסק, תוכל להרגיש ביטחון בעודך מעביר מיילים, קובע לוחות זמנים דרך המייל וכן הלאה, חשוב מאוד לדאוג לתחום פתרונות מחשוב לעסקים.

פתרונות מחשוב– רשתות, הקמה ותחזוקה

אז אילו אפשרויות חשובות קיימות בתחום "הקמה ותחזוקה של רשתות"? ובכן, האפשרויות הן מגוונות וכל אחת חשובה בפני עצמה וכחלק ממערכת "הקמה ותחזוקת רשתות".

·         בקרה – אחד מהדברים החשובים ביותר שצריכים להניע אותך כבעל עסק לבצע הקמה לצד תחזוקה של רשתות הוא עניין הבקרה על גלישתם של העובדים ומהי המשמעות? בזכות אופציה זו ניתן למנוע מהעובדים להיכנס לאתרים מסוימים ובייחוד לאתרים מזיקים (אתרים ידועים בשל הווירוסים שהם מפיצים לצורך העניין).

·         אבטחת מידע וניטור שרתים – אחד מהכלים החשובים ביותר בכל הנוגע אל שירותי מחשוב לעסקים הוא עניין ניטור השרתים לצד אבטחת המידע. המשמעות היא שחברה חיצונית מבצעת את הבדיקות הנדרשות של אבטחת המידע ומעניקה שירותי ניטור בעת הצורך. כל מחשב מקבל הרשאות ספציפיות וכך ניתן למעשה למנוע הדלפות של מידע חשוב וסודי של החברה. מעבר לכך, הדבר מונע חדירה של ווירוסים/ספאם.

·         סדר וארגון בארגון שלך – המשמעות היא שעל ידי כך ניתן לשתף את יומני החברה ולמנוע מצב של "התנגשויות בלוחות הזמנים".

·         שיתוף מדיות – המשמעות היא, מבחינתך כבעל עסק, הוא בעיקר חיסכון בהוצאות הכלכליות שלך (דבר חשוב מאוד לכל בעל עסק באשר הוא – קטן וגדול כאחד) וכיצד? ובכן, בזכות אופציית שיתוף המדיות כל עובד יוכל להיות בעל גישה לסורקים ומדפסות כך שלמעשה לא יהיה לך כל צורך לרכוש מדפסת/סורק עבור כל מחשב אחד או שניים הנצמדים זה לצד זה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה