שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

מחשוב ענן


tkidum

tkidum

 
 

 

 אנחנו, הדור הצעיר, לא  מודעים לנוחות הרבה שהטכנולוגיה מעניקה לנו. לפני עשר שנים עבדו באופן שונה לחלוטין מהאופן בו עובדים היום. בעבר, כדי למצוא קבלה ישנה היינו צריכים לחפש בארכיון ולהפוך ערימות של דפים. אם דף אחד היה נאבד היינו נכנסים לצרה. כיום כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להקליד במחשב את השם של הלקוח, וזהו. למרות שיש כאלה שיטעו ויגידו שכבר אין שום התקדמות, מדובר בטעות. עם השנים התפתחה שיטה שכולנו משתמשים בה, אבל רובנו לא מודעים לשימוש בה בכלל. כשאנחנו שומרים בפייסבוק תמונה והיא מגובה אצל המפעילים, אנחנו משתמשים במחשוב ענן. הידעתם?

 

 אז מה זו השיטה הזו בכלל? פשוט מאוד. השיטה מאפשרת לנו לשמור תוכן מסוים בשרת. אנחנו יוצרים משתמש בפייסבוק, מעלים תמונות ושומרים אותן. נניח והתמונות נמחקו לנו מהסלולארי ומהמחשב שלנו. מצב זה יכול להיות מתסכל, שכן לתמונות רבות יש ערך רגשי עבורנו. למזלנו, שיטת זו שמרה לנו את התמונות. התמונות שמורות בפייסבוק, בשרת שלהן. ככה יש לנו גיבוי ואנחנו יודעים שהתמונות קיימות וגם אם נמחקו לנו מהמחשב, לא קרה דבר. כמובן שהעסק יכול לעלות לנו כסף, שכן כמעט כל בית עסק משתמש בה.

כשמדובר באדם הפרטי מדובר בתמונות בעלות ערך רגשי שאבדו לנו, אבל כשמדובר באדם עסקי מדובר בכספים רבים. ישנן חברות המספקות שירותי מחשוב לעסק. החברות בעלות שרת שעליו כל החומר העסקי שלכם יהיה. החומר יהיה מגובה שם ולא תחששו שתאבדו מידע ומסמכים חשובים. בגלל העובדה שגיבוי בדיסק און קי יכול להיות חסר תועלת אם הזיכרון הנייד יהיה במגע עם מחשב עם וירוס, דיסק יכול להישרט, מחשב יכול להיות עם וירוס וכו'.. שיטה זו לגיבוי החומר העסקי שלנו מצליחה מאוד ונפוצה ב99.9% מהעסקים.

 

אז חוץ מגיבוי, מה עוד השיטה מעניקה לנו? החברות המעניקות שירותים שונים של מחשוב לעסקים גם מפתחות כל מיני תוכנות ומערכות. עסקים רבים פועלים עם תוכנה מסוימת שבה כל החומר העסקי שמור ומוגבה. דרך התוכנה ניתן לשמור ולתעד פרטים של לקוחות ושל העובדים, אפשר להתכתב אחד עם השני ולהעביר הודעות וכך בעצם כל המידע שאנחנו צריכים נגיש לנו במרחק קליק. חשוב מאוד להתקדם עם הטכנולוגיה ולא להיות מקובעים ולעבוד באותה שיטה ישנה, אנחנו יכולים רק להרוויח מזה.

 ידרשו מאיתנו. אנחנו יכולים במהירות לכתוב, למחוק ולשנות מידע ולא לבזבז אף נייר. ככה גם אופן העבודה ידידותי לסביבה.

 

כמובן שישנן סיבות נוספות רבות.. אבל אנחנו לא צריכים עוד סיבות. חברות רבות מעניקות שירותים שונים של מחשוב לעסקים שיכולים לגרום לכם לעבוד ביעילות רבה יותר. בתי עסק שעובדים עם ניירות ממשיכים לעבוד באותה שיטה ישנה, ומפספסים הזדמנות להרוויח יותר. הקיים בעל עסק שלא רוצה להתפתח?

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה