שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2479
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

מכשירי האזנה ואבטחה


usbid

usbid חנות גאדג'טים ומוצרי אלקטרוניקה. באתר תוכלו לרכוש מוצרים בתחום האלקטרוניקה: כבלים אופטייםף כבלי רשת, גאדג'טים לניידים, גאדג'טים לרכב , גאדג'טים למחשב ועוד.

 
 

מדי יום אנו מפקידים את היקר לנו בידי זרים, באם מדובר בילדנו הקט, הורינו הקשישים ואף העסק שלנו. חשוב לנו לעיתים להיות במעקב , במיוחד שעולה חשד שהדברים אינם מתנהלים כסדרם, הילד קיבל מכה חזקה ברגל, או העסק פתאום צובר הפסדים.

 

מה עושים?

שעולה חשד שמשהו אינו בסדר, החשד מקנן בנו ואינו עוזב אותנו, לא היינו רוצים שירגלו אחרינו, אך האם תוכלו להמשיך בשגרת חייכם שאתם חוששים שהילד סובל או שהעסק שלכם נמצא בסכנה או שמישהו מחבל בו בכוונה תחילה. מצלמות נסתרות היא התשובה האידיאלית לכך. מצלמות אבטחה ניתן למצוא היום כענין של שגרה. עסקים רבים מציבים מצלמות בעסק למעקב ולהרתעה.

 

כמובן שתוכלו לבצע מעקבים או לשלוח עובדים סמויים, אך לא פעם תגלו שהתהליך ארוך ואינו תמיד ממצה. הדרך הפשוטה ביותר היא הצבת מצלמה נסתרת שתוכל לתת לכם את התמונה במלואה. מצלמת אבטחה עצמאית מתאימה להנחה בבית בחדר של ההורים או בחדר של הילד שיש חשד של התעללות. בעסק תוכלו להציב מצלמה העוקבת אחר פעילות העובדים במקום.

 

מצלמת אבטחה עצמאית

היא מצלמת קומפקטית דורשת חיבור לחשמל בלבד.

המצלמה מקליטה וידאו צבעוני וסאונד על כרטיס זיכרון microSD בנפח של עד 32GB.

חשו שבמצלמב תשלב נורות אינפרא אדום לצילום בלילה ובתנאי תאורה קשים.

במידה וכרטיס הזכרון מלא, המצלמה תמשיך לצלם ולגרוס את החומר הישן ביותר ומכאן שהיא מיועדת לעבוד זמן רב. ניתן לראות את הסרטונים על המחשב ע"י חיבור הכרטיס או המצלמה עצמה. והיא יכולה לשמש גם כמצלמת PC לכל דבר.

חשוב לבדוק את רזולוציית הקלטהעל מנת לקבל תמונה איכותית, בדקו את זווית הצילום של המצלמה והאם היא כוללת טכנולוגית דחיסה בזמן אמת. בדקו מהו אורך ההקלטה.

 

כיצד להתקין מצלמה נסתרת?

מצלמה עצמאית היא פשוטה ביותר להתקנה מאחר שהיא כוללת רק חיבור לחשמל בלבד. ניתן להתקין אותה על הקיר כמצלמה גלויה או מצלמה נסתרת. כיום התפתחות הטכנולוגיה מציעה מגוון עצום של מצלמות אבטחה נסתרות: מצלמת אבטחה בתוך שקע חשמלי, מצלמת אבטחה בתוך מאוורר או בתוך תנור חימום. אם יש צורך במצלמה ניידת ניתן למצוא מגוון מוצרים, מצלמה נסתרת בתוך כובע מצחיה, מסוק עם מצלמה, מצלמה נסתרת במשקפים, מצלמה נסתרת בשלט מכונית ועוד.חלק מהמצלמות כוללות יכולת הקלטה עם אודיו ומסוגלות לקלוט זוויות רחבות של החלל המצולם. כו כן זמן ההקלטה ארוך וכמעט שאינו מוגבל.

קל להשיג היום מצלמות אבטחה  או מצלמות נסתרות, חנות גאדג'טים באינטרנט מאפשרת לבחור מגוון מוצרי ריגול ואבטחה, מגוון גדול של מצלמות אבטחה, וכלו להזמין באמצעות האינטרנט או להגיע לחנות ובלחון את המוצר וללמוד על המוצר . חשוב לבחור מוצר בהתאם לצרכים שלכם. אין טעם להציב אינספור מצלמות ורשת אינטרנט שמדובר על חשד במטפלת, שניתן לפתור באמצעות מצלמה אבטחה עצמאית.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה