שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

מערכות ראש תומכות LYNC


איציק דר
 
 

מי שעובד שעות רבות במשרד ועובד עם טלפון מרגיש את זה... כל זמן השיחות יד אחת תפוסה וקשה לעשות עוד דברים במקביל. המצב יכול גם להגיע לכדי כך שנמנעים מלבצע שיחות טלפון בשביל לא לבזבז את הזמן ובשביל להספיק כמה שיותר. החזקה של מכשיר טלפון עם היד או עם האוזן גם מביאה עימה לעיתים כאבי צוואר וראש לא קלים, מה שמאוד לא נעים. הפתרון המיטבי לכך הינו מערכת ראש איכותית, ולמי שיש במשרד מרכזיית LYNC  רצוי שירכוש כמובן מערכות ראש תומכות LYNCשתתאמנה לעבודה במשרד.

למה צריך בכלל מערכות ראש?

מערכות ראש כשמן כן הן, מערכות המונחות על הראש וזה מתייחס כמובן לטלפונים. עולם העבודה היום עשה שימוש רב בטלפונים, הן קוויים והן אינטרנטיים, וחשוב להקל עד כמה שניתן את השימוש בהם. מערכות ראש תומכות LYNCאלו מערכות אשר מבטלות את הצורך להחזיק את מכשיר הטלפון מה שמשחרר את הידיים ומאפשר לעשות עוד כמה דברים תוך כדי שיחה... כמובן שהראש פחות כואב והצוואר לא מציק, ואם מדובר על מערכת אלחוטית היא עוד יותר מקלה על החיים.

אז מה זה בכלל LYNC?

LYNCהיא תוכנת IM(תוכנת מסרים מידיים) רובינו מכירים תוכנות כאלו בשמות אחרים כמו מסנג'ר, סקייפ וכדומה ואכן מדובר על אותו הרעיון הכולל שיחות וידאו, צ'ט ועוד, אך מדובר פה על מערכת פנימית ועל מרכזיית טלפונים ספציפית לכל ארגון וארגון. מערכות ראש תומכות LYNCאלו מערכות אשר תומכות בתוכנה הזו ובמרכזייה הזו וארגונים שעושים שימוש בה חייבים את המערכות הללו בשביל לייעל את העבודה של העובדים שלהם ובשביל לעשות להם את החיים לקצת יותר נוחים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה