שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

משחקי רשת פופולריים במיוחד


JackieCohe
 
 

בשנים האחרונות יש לנו יותר ויותר זמן פנוי שאנו מבקשים לנצל אותו בדרכים כאלה ואחרות. שתי דרכים שרובנו מעבירים בעזרתן את הזמן הן גלישה באינטרנט ומשחקי מחשב. את הפעולות האלו מבצע כמעט כל מי שיש לו מחשב אישי בבית ביחד עם חיבור מהיר לאינטרנט. אחת לתקופה, אנו יכולים לראות כי יש משחק מחשב מאוד פשוט שיכול לסחוף המונים של אנשים אחריו, וההתמכרות למשחקים הללו היא מדהימה בהיקפה. בחרנו להתמקד במספר משחקים פופולריים במיוחד, ובמאמר זה נעמוד על טיבם.

אחד המשחקים הפופולריים ביותר בזמן האחרון קרוי כדור בעננים והוא למעשה משחק המהווה גרסה מחודשת למשחק קלאסי פופולרי משנות ה-90. במשחק זה, השחקן צריך להעביר כדור דרך מסלול מכשולים, תוך שמירה על מהירות גבוהה והתחמקות ממכשולים. משחק זה דורש מהשחקן תגובה זריזה וידוע כמשחק שמשפר את מהירות התגובה והרפלקסים של השחקן. בנוסף, משחק זה מפתח תפיסה חזותית, חוש חיזוי, קואורדינציה ועוד. למרבה המזל, אין כבר צורך להוריד את המשחק למחשב, אלא ניתן לשחק בו דרך האינטרנט במהירות ובחינם.

משחק פופולרי נוסף שניתן לשחק בו דרך האינטרנט הוא משחק אהוד הקרוי חרבות וסנדלים. משחק זה הינו משחק מחשבה ולחימה, ששם דגש מיוחד על טקטיקת קרב מדוייקת ומתוזמנת, ובו דמותו של השחקן מנצחת מתחרים בזירת לחימה בהתאם להחלטות הנקודתיות של השחקן. על אף שקל לשחק במשחק זה - לנצח בו ולהגיע להישגים דורשים מיומנות נרכשת. על השחקן לנצח בקרבות, לרכוש ציוד ולתכנן את צעדיו היטב.

עקב הפופולריות הרבה, המשחק חרבות וסנדלים זכה למשחק המשך הקרוי חרבות וסנדלים 2 המשפר ומשדרג את החוויה מהמשחק המקורי. במשחק המשך זה, יוצרי המשחק הוסיפו יכולות חדשות וציוד חדש, ובכך הוסיפו עומק חדש למשחק. מכיוון שחידושים אלו דורשים לימוד, שחקנים מנוסים במשחק הראשון יצטרכו לצבור מיומנויות חדשות בשביל לבסס את מעמדם כשחקנים מקצועיים. סגנון המשחק המעודכן דורש מהשחקן להתעדכן מבחינת הטקטיקה שפיתח ואף לשכתב את אופן המשחק שלו. גם במקרה זה, ניתן להוריד את המשחק למחשב או לשחק בו מכל מקום דרך הדפדפן, דבר שהופך את חוויית המשחק לאינטואיטיבית יותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה