שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

על שירותי מחשוב ואנשים


magzi

מגזי אוהבת לכתוב להנאתה  ולהדפיס ב מדפסת   ב מהירות מופרזת  .

בוגרת אתר הכרויות  אחד או שניים בחיים ואחת שעשתה דיאטה יותר מפעם אחת בחצי שנה. 

אוהבת לבלות ב שכרות מלווה בצחוק וחובבת משחקי חשיבה ו בניית אתרים ברגעים קשים ולכתוב מאמרים בחרוזים

 
 

 

 

אחד הדברים המתסכלים ביותר שבעל עסק או עובד במשרד יכול להיתקל בו, הוא תקרית מצערת בין המחשב לאדם. זו יכולה להיות אי הבנה קטנה, שגיאת מערכת, או הפסקת חשמל שקיצרה לך בעוד כמה שנים את החיים, אבל היא תמיד מתרחשת כשאין אף איש מקצוע בסביבה- זה חוק מרפי.

 

החוק השני מתייחס לעובדה שתמיד זה קורה בזמן הכי לחוץ, הכי קריטי, שנדמה כי כל טעות הכי קטנה תהיה לחוצץ בינך לבין הנתונים החשובים ביותר לעולמי עד.

רוב החברות הגדולות מקדימות תרופה למכה הקשה ושוכרים את שירותיה של חברת שירותי מחשוב מקצועית המעניקה שירותי גיבוי ותמיכה בשעות העבודה של החברה, ולעתים אף מעבר לכך.

התמיכה ואפשרת שליחת סיוע של טכנאי מחשבים למקום התקלה ופתרונה במקום, או חילוץ וירטואלי על ידי הדרכה טלפונית מנציג שירות ותמיכה. חוק מרפי מספר שלוש בנושא מחשוב הוא שתקלות איומות מסתכמות בתפעול פשוט וקצר, שגורם לך להרגיש חסר השכלה עד בור ועם הארץ, ולהתחפר מבושה לאחר שמסרו לך את מהות הבעיה ופתרונה.

 

לאחרונה, ונוכח הרגישות שיש למאגרי המידע והנתונים במחשבים של כל אחד ואחת מאיתנו, יותר ויותר חברות קטנות ועסקים בינוניים מחליטות לעשות את המעבר לתמיכת שרת וחברות תמיכה, המספקות תמיכה מהירה בכל זמן נתון.

ההכרה בכך שזמן שווה כסף ואבדן מידע, זמן ותפוקת עבודה אינם תורמים ליעילותה של החברה הביאה גם אותם לבחור באפשרות העסקית של תמיכה ושירותי מחשוב 24 שעות, 7 ימים בשבוע, ולא לתור בכל פעם מחדש אחרי העובד היחידי (שלעולם לא בנמצא, חוק מרפי מספר 5) שיודע איך לסנכרן את המחשב, במקרה הטוב, או את המספר של טכנאי המחשבים הקרוב למשרד, שאיך לא, בדיוק יצא לחופשה (ראה חוק מרפי מספר 5).


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה