שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2519
מאמרים: 7559
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

שחזור דיסק קשיח - שחזור מידע


אשר אלבז
 
 

שחזור דיסק קשיח
אובדן נתונים הינה סיטואציה לא נעימה כלל הכרוכה בכאבי ראש רבים מצידכם המשפיעים על ההתנהלות היומיומית. שחזור דיסק קשיח הינה פעולה המיועדת למומחים בתחום.


ההמלצה היא להשאיר את העבודה לידי מומחים בתחום
בתקופה בה ניתן לדווח על עומס מידע בתחומים רבים רבים משוכנעים כי ביכולתם להתמודד עם האתגר של שחזור דיסק קשיח ללא סיוע של מעבדה. אין ספק כי מדובר בפיתוי אך ההמלצה היא לא לנסות להתמודד עם הפעולה לבד אלא להיעזר בשירותיהם של מומחים בתחום.


אבד לכם מידע חשוב? כיום ניתן לשחזרו
כל אחד חווה בחייו סיטואציה בה אבד מידע חשוב כתוצאה מתקלות שונות שהתרחשו במחשב. רבים עשוים להילחץ כתוצאה מכך, אך כיום ניתן לשחזר את המידע שאבד. אם חשבתם כי אותו קובץ נמחק הרי הוא מאוחסן במערכת ההפעלה ולכן ניתן לשחזר את המידע.


שחזור דיסק קשיח –רק על ידי מומחים בתחום
שחזור דיסק קשיח ואובדן מידע אינם חייבים להיות חלק מהשגרה שלכם. במידה והתרחשה תקלה והדיסק ניזוק הרי קיימת חשיבות רבה לפנות למעבדת מומחים בתחום במטרה לתקן את התקלה בצורה הטובה ביותר.


קיימת חשיבות רבה לבחור את המעבדה המתאימה ביותר
בשל העובדה כי כיום ניתן למצוא מעבדות רבות בתחום חשוב מאד לבחור מעבדה בה פועלים צוות מומחים המבצעים את פעולת השחזור באמצעות מכשור מתקדם. נכון, זה קל ופשוט לקרוא מספר מדריכים בתחום ולנסות לתקן את התקלה, אבל בתחום הנ"ל אין תחליף לעבודתם של מקצוענים.

 

בדקו מי עומד מאחורי המעבדה
על מנת למצוא את המעבדה הטובה ביותר חשוב מאד לבצע סקר מקיף בתחום ולבחור את המעבדה הטובה ביותר. במהלך הסקר כדאי להתייעץ עם מכרים או קרובי משפחה אשר יש להם ניסיון בשחזור דיסק קשיח במעבדה. בשל הקרבה המשפחתית יש להניח כי הם ימסרו לכם את ההמלצות הטובות ביותר וכך תדעו כי בחרתם נכון.


הגיעו לפגישה מקדימה
על מנת לדעת כי בחרתם נכון ההמלצה היא להגיע לפגישה מקדימה עם המומחים במעבדה. במסגרת הפגישה המקדימה לא תהססו לשאול אותם באשר לניסיון בתחום.

מצאתם את המאמר מעניין? בקרו באתר שלנו בכתובת הבאה למאמרים נוספים http://www.ptc-j.com

מאמר זה נכתב ע"י פרוטק מחשבים ירושלים מומחים לשחזור מידע


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה