שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

שיחות ועידה – מי צריך את זה בכלל


איציק דר
 
 

שיחות ועידה הן טכנולוגיה שרק בשנים האחרונות יחסית התוודענו אליהן. בהתחלה הומצא הטלפון בו היה ניתן לקיים שיחה בין שני אנשים בלבד, ושיחות כאלו לא היו יכולות להתקיים בהשתתפות מספר גדול יותר של אנשים, ולאחר מכן התחילו שיחות הועידה בטלפון שאיכותן הלכה והשתפרה ככל שעבר הזמן והטכנולוגיה התקדמה. כיום ישנה אפשרות לקיים שיחות כאלו גם באמצעות האינטרנט, כשהיתרון הגדול הוא שניתן לראות האחד ת השני בעזרת מצלמה וניתן לשתף במסמכים ובקבצים כמה שרוצים.

שחות למטרות פרטיות

שירות שיחות ועידה הוא שירות שניתן להשתמש בו למטרות פרטיות. כך לדוגמא קבוצת חברים שנמצאים כל אחד במקום אחר בארץ ואפילו בעולם יכולים להשתמש בשירות כזה בשביל להיפגש, והפגישה דרך השיחה במידה והיא מתבצעת דרך האינטרנט מרגישה ממש כמו פגישה פיזית. וכן משפחה, אם אחד מבני המשפחה נמצא אי שם בחו"ל הוא יכול לקיים שיחת ועידה עם כמה מבני משפחתו שנמצאים כל אחד מול מחשב אחר. ישנן כמובן עוד דוגמאות רבות נוספות לשימושים שיש לשיחה כזו למטרות פרטיות.

שיחות למטרות עסקיות

שיחות ועידה משמשות בעיקר למטרות עסקיות. שימוש באמצעי זה יכול לחסוך זמן רב וסכומי כסף לא מבוטלים מכיוון שהיום עם הטכנולוגיה שישנה ניתן לעשות כמעט כל מה שעושים בפגישה פיזית ואין צורך לצאת מהמשרד ולהיתקע שעות בפקקים בשביל פגישה, וכמובן אם הפגישה אמורה להתבצע בחו"ל מה שעולה הרבה יותר כסף וגוזל הרבה יותר זמן מה טוב. במהלך שיחות ועידה כאלון כל המשתתפים רואים האחד את השני בעזרת מצלמות, והם יכולים לשתף גם האחד את השני במסמכים, חוזים, סרטונים, תמונות ומה לא – ממש כאילו ישבו האחד מול השני.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה