שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

שירותי גיבוי – לחשוב על העסק שלך


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

אם אתה רוצה לחשוב רחוק ולא פחות חשוב מכך – לחשוב חכם, עלייך לוודא שיש לך שירותים לגיבוי הנתונים של העסק שלך. אז רגע לפני שנסביר אודות השירות עצמו, כלומר, מהו מעניק לך כבעל עסק, בוא נברר למה זה כל כך חשוב לבצע את הגיבוי הנ"ל.
תחשוב על זה כך: כיום אנו עוסקים שעות רבות באיחסון של קבצים, העברת מידע, קבלת מידע חשוב, שמירת סיסמאות וכדומה – אנו חייבים לשמור על קבצים אלו ולגבות אותם וכן, לא פחות חשוב מכך – אנו מוכרחים לוודא שהקבצים הללו לא יגיעו לידיים הלא נכונות ובשל כך יש לדאוג לא רק לשירותי גיבוי אלא גם לשירותי אבטחת מידע.

שירותי מחשוב לעסקים – צעד אחד מעבר

פתרונות מחשוב לעסקים הבאות לידי ביטוי על ידי שירותי גבים מציעים מגוון רב של שירותים, כמו לדוגמא: גישה מלאה למידע מכל מקום ומכל זמן. המידע עצמו נשמר מרחוק, כלומר, אין כל צורך שיהיה במשרד "חדר שרתים" (ובכך למעשה לא רק נחסך כסף אלא גם כאב ראש שמא תפרוץ בחדר שריפה ונתונים חשובים לעסק ייאבדו).

מעבר לכך במסגרת של פתרונות מחשוב על ידי שירותי גיבוי ניתן גם ליהנות משחזור מלא של נתונים באופן מהיר והתמיכה של הגיבוי נעשית באופן יומיומי על ידי צוות טכני. הגיבוי, נעשה ברמת היומיום ופירוט אודות הגיבוי מועבר אל בעלי העסק.
חשוב לציין שגיבוי נתונים יעיל מעבירה את המידע אשר השתנה באופן ספציפי באותו היום אל האחראים בנושא ולכן, מהירות האינטרנט (כלומר, רוחב פס) איננו נפגע.

מה חשוב לזכור?

ובכן, חשוב לזכור שהתנאים והיתרונות משתנים מחברה לחברה בהתאם ליכולות המקצועיות של החברה בתחום וכן, גם על פי התנאים שהיא מציעה ללקוחותיה. בשל כך, מומלץ לבדוק מספר חברות ומהם היתרונות שכל אחת מהם מציעה ולשקול זאת כמובן על פי הצעת המחיר שמקבלים.
זכרו – לעיתים עדיף לשלם יותר בכדי לישון בשקט בלילה בידיעה שהחברה המטפלת בכם אכן מקצועית! 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה