שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7542
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

שירותיו של טכנאי מחשבים


 
 

אם מדברים על כך שוב ושוב, אפשר להגיד כי אפשר לפסוח על הקדמה, הטכנולוגיה היא חלק מחייהם של כל משפחה בישראל ובעולם. כמה פעמים שמעתם על מקרים בהם נמחקו כתבים שלמים או התרחשו התרחשויות מצערות לפני הגשת עבודה לאוניברסיטאות? את הנעשה אי אפשר להשיב ומאידך, אם היה שם טכנאי מחשבים מהימן, אולי המצב לא היה מגיע לנקודת הרתיחה. המחשב הוא דבר שאי אפשר לפסוח עליו וכך גם נותן שירותי תיקון טכני, אם אתם סומכים על המחשב, חשוב שיהיה לכם עוד מישהו שתוכלו לסמוך עליו למקרה ש... משהו ישתבש.

למה אתם צריכים טכנאי מחשבים?

הנה, נתקלתם בעיה במחשב ואין לכם מושג איך לפתור את זה, אתם צודקים, אתם לא באמת קשורים לעניין של תיקוני מחשב ואתם בטח לא מועסקים כטכנאים מקצועיים. מי כן יכול לספק לכם מענה במקרה של תקלה קשה? טכנאי מחשבים אמין, מפורסם ובעל שם, יידע כיצד לפתור לכם את הבעיה ובעיקר להשיב את מה שאבד. השאלה הנשאלת היא, איך תדעו כי זה, זה האיש למשימה שלכם? חשוב לבדוק כמה שנות ניסיון יש לטכנאי, אל תתנו לכל אחד לפלוש לכם או לגעת במחשב- אם שלמתם יקר על כך, ראוי שלא לקחת סיכונים ולחפש טכנאי טוב שלא עובד "בחינם". אם הטכנאי הנבחר יערוך עמכם בירור צרכים, אז תדעו כי יש לכם עסק עם מקצוען אמיתי.

טיפים לבחירת טכנאי מחשבים

ראשית, אם אתם מחפשים טכנאי מחשבים או מישהו מקצועי לתיקוני מחשב, שאלו אותו כמה זמן ייקח התיקון וכך תהיו בדרך הנכונה- לפחות בהתחלה. התעניינו בתיקון וגם אם אינכם מבינים שאלו אלו מרכיבים יהיה צריך להחליף. האם מדברים על כרטיס קול, כרטיס רשת, מסך, הארד דיסק? לכל דבר יש את המחיר שלו וזה לעיתים מה שעלול לייקר את שירותי המחשב. בסיכום דבר, וודאו כי האדם הזה יכול לספק אחריות בגין השירות שלו ומכאן ערכו סקר שווקים נכון של מחירים, היצע קרוב לבית וכמובן, אל תשכחו לברור חוות דעת בהתאם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה