שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

תוכנה לניהול עסק ומלאי


רותםשמואלי

רותם שמואלי

 
 

החיפושים אחר תוכנה לניהול עסק יכולים להיות מאוד לא פשוטים. יש הרבה דברים שאנחנו רוצים בתוכנה לניהול העסק שלנו אבל קשה לנו למצוא את כולם בתוכנה אחת. לא רק מבחינת מאפיינים אלא גם מבחינת הנוחות וחווית המשתמש בתוכנה יש לנו דרישות מסוימות. מה למשל?

תוכנה לניהול עסק בענן

אנחנו רוצים שיהיה אפשר לגשת לתוכנה ניהול העסק שלנו לא רק מהמחשב במשרד אלא גם מהמחשב בבית. יתרה על כך, אנחנו רוצים אפשרות גישה לניהול העסק באמצעות הטלפון הסלולרי, הרי ככה עובדים דברים היום, לא? עד לפני כמה נשים הבקשה הזאת הייתה לא הגיונית בעליל, אבל תחום הענן התקדם מאוד בשנים האחרונות וקיימות היום תוכנות רבות לניהול עסק באמצעות הענן ובכך מאפשרות לנו גישה לניהול העסק מכל מקום ובכל זמן. זוהי דוגמה לדרישה אחת שבעבר לא היה לה מענה אבל היום יש.

גם ניהול המלאי בעסק

אנחנו רוצים יותר מאשר סתם תוכנה לניהול עסק. תוכנות שמאפשרות לנו לנהל את העסק מכילות מאפיינים רבים. ישנם דברים בסיסיים כמו הוצאת חשבוניות וקבלות והפקת דו"חות שונים למטרות שונות אך יש דברים שאין בכל תוכנה לניהול עסק. ניהול המלאי שלנו למשל יכולה להיות משימה לא פשוטה. אנחנו רוצים תמיד להיות מעודכנים ולדעת כאשר צריך להזמין מלאי נוסף, אך למה להשתמש ב-2 תוכנות כשאפשר לעשות הכל באמצעות תוכנה אחת? תוכנת לינט, היא עושה זאת בדיוק. מלבד היותה תוכנה לניהול עסק, תוכנת לינט היא גם תוכנה לניהול מלאי. תוכלו לנהל את המלאי שלכם באמצעות התוכנה ולבצע מגוון רחב של פעולות חיוניות לעסק שלכם - בענן, מכל מקום ובכל זמן. ניהול המלאי בעסק מעולם לא היה קל יותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה