שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

תחזוקת מחשב תקינה


לי באומן

לי באומן , אשת המילה הכתובה, ליברלית , אוהבת לכתוב על סוגיות מגדריות ו אביזרי מין .

 
 

בדיוק סיימתם לכתוב עבודה ללימודים ולא הספקת לשמור אותה, כשלפתע המחשב קורס ונכבה בלי סיבה. התגובה הראשונה שלכם היא לצעור על המחשב, כאילו הוא יכול לשמוע אתכם ולהגיב. התגובה השניה היא לנסות להדליק את המחשב שוב ולכבות שהעבודה נשמרה במלואה. במידה והמחשב דלק והעבודה נשמרה וודאי לא תתנו דעתכם מדוע המחשב נכבה, עד שזה יקרה פעם נוספת. הדבר הנכון לעשות במצבים אלו הוא לנסות לאתר את גורם הבעייה בעצמכם או באמצעות גורם מקצועי, על מנת שאירועים מעין אלו לא יישנו.

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לבדוק בצורה יסודית שבמחשב שלכם יש תוכנת אנטי וירוס מעודכנת ואמינה. ובכלל- שימו לב, אל תתקינו תוכנות שונות ומשונות בלי לוודא שהן תקינות ממקור מהימן, וודאי שאין להתקין תוכנות שקיבלתם באמצעות דואר אלקטרוני או פייסבוק. אם אתם מחליטים כבר להתקין תוכנה שימו לב לא להתקין סרגלי כלים לדפדפן. דרך הגנה טובה תהיה להתקין תוכנה לאיתור תוכנות ריגול. על מנת להגביר את הידע שלכם בטיפול ותחזוקה אופטימלית של המחשב רצוי להיעזר בפורומים שונים המציעים תמיכה למחשבים . אם אתם לא אוהבים להתעסק בכל מה שקשור ל מחשוב כדאי לכם לפנות לחברה המספקת שירותי מחשוב או לטכנאי מחשבים שיוכל לסייע לכם לאתר את הבעיה. ישנם מצבים שהבעיה לא מצויה בתוכנה ובמערכת הפעלה כי אם בחומרה, ולכן דרוש מומחה שיאתר את המצוקה לפני שהיא תחריף.

אז אם אתם לא רוצים שהמחשב ימשיך להיכבות לכם כל פעם שאתה כותבים איזו עבודה חשובה ללימודים, מומלץ לטפל בבעיה בעצמכם או בעזרת איש מקצוע בנושא מחשוב, ולפתור את הבעיה מהשורש. הצעד הראשון כמובן הוא איתור הבעיה, ולאחר מכן הפעלת פרוטוקולים של תיקון ותחזוקה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה