שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

תיקון מחשב עסקי במהירות האפשרית


פי סי קור

פי סי קור - טכנאי מחשבים בחיפה ובקריות

 
 

מרבית העסקים בישראל נעזרים בטכנולוגית מחשב כזאת או אחרת, לרבות משרדים בהם ישנה תוכנת ניהול כלשהי. כאשר אחד המחשבים, או כל רשת המחשבים, סובלת מתקלה העסק הוא הנפגע העיקרי. זאת הסיבה למה מרבית העסקים בחיפה והקריות מעסיקים חברת שרותי מחשוב לעסקים על בסיס שוטף בתשלום ריטיינר.

הרי יש אלפי תקלות מחשב שכיחות, ואנו אף פעם לא יודעים מתי זה יהיה תורו של המחשב שלנו להתחיל ולעשות בעיות. אם אנחנו משתמשים הרבה במחשבים בעסק, אנו רוב הסיכויים נתקל מדי פעם בתקלות מחשב כתוצאה מהשימוש מסיבי באינטרנט או משימוש לא נכון של אחד העובדים במחשב. כאשר זה קורה אנו חייבים לקבל טיפול מהיר ככל הניתן של טכנאי מחשבים.

הסיבה לכך היא פשוטה, ככל שעובר יותר זמן עד שהמחשב העסקי מטופל, כך העסק מפסיד יותר כסף. זה יכול להיות באי יכולת לבצע עבודה שעליה מקבלים הכנסות, זה יכול להיות על תשלום שכר עובדים שלא יכולים לעשות את עבודתם או שזה יכול להיות כתוצאה מפגיעה בחומרת המחשב עצמו.

הדרך היחידה לצמצם פגיעה בפעילות העסק והמחשב היא, לפתור את תקלת המחשב במהירות. תיקון מחשב לעסקים במהירות מתאפשרת כאשר לעסק יש חברת שירותי מחשוב עסקי אשר מעניקה לאותו עסק שירותי טכנאי מחשבים צמוד על בסיס שוטף.

בגלל שרוב העסקים הקטנים והבינוניים מדווחים תקלות מחשב שחוזרות על עצמן, אך מצד שני לא מדובר בכמות תקלות שדורשת העסקה במשרה מלאה של טכנאי מחשבים, הפתרון הטוב ביותר הוא העסקת חברה בריטיינר. החברה יכולה לשלוח טכנאי מחשבים בעת הצורך לבית העסק לטיפול בתקלת חומרה או להעניק שירות תיקון מחשב דרך השתלטות מרחוק במידה וקיימת תקלת תוכנה. כך בסכום הוצאות מינימלי על מחשוב יכול העסק לקבל פתרון תקלות מחשב מהיר ללא בעיה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה