שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2479
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 

תקלות במחשב נייד שדורשות הזמנת טכנאי


פי סי קור

פי סי קור - טכנאי מחשבים בחיפה ובקריות

 
 

חלק גדול מהתקלות המתקיימות במחשבים כמו למשל תוכנות שלא עובדות או בעיית גלישה הן תקלות פשוטות יחסית שאנחנו יכולים לתקן בעצמנו או לקבל הכוונה טלפונית מנציג שירות או טכנאי מחשבים. אך לפעמים אנו נתקלים בתקלות מסובכות הרבה יותר במחשבים ניידים שמכריחות אותנו להזמין טכנאי מחשבים עד הבית או לקחת את המחשב הנייד למעבדת מחשבים.

אתם בטח שואלים את עצמכם איזה תקלות אני יכול להיתקל בהן שאצטרך להזמין טכנאי מחשבים הביתה או לבקר טכנאי מחשבים בחיפה? ובכן, יש מספר תקלות שכיחות שחובה ישר להזמין טכנאי מחשבים:

ראשית, כל תקלה שאתם יודעים בוודאות שיש לפתוח את המחשב הנייד ולהחליף רכיב פנימי צריכה להיות עבודה שנשמרת לטכנאי מחשבים מנוסה. מחשב נייד הוא מחשב בעל מארז מאוד עדין ומאוד מורכב, בשונה ממחשבים נייחים שבאים בארז גדול והרבה פעמים תוכלו לבצע החלפה של חומרה בעצמכם. למשל אן יש צורך לתקן את הכרטיס הגרפי, אתם תהיו חייבים טכנאי מחשבים ניידים שיטפל לכם בהחלפה ובהלחמה מחדש של הרכיב למארז הפנימי של המחשב הנייד ולמסך המחשב הנייד.

שנית, אחת התקלות המרגיזות והשכיחות ביותר בכל הנוגע למחשבים ניידים היא מקלדת פגומה. בגלל שמחשבים ניידים המקלדת הנה בלתי נפרדת מהמארז, כל פגיעה קשה במקלדת שמצריכה תיקון מעמיק או החלפה מלאה מצריכה טיפול של טכנאי. אם למשל שפכתם מיץ על כל המקלדת של המחשב הנייד, רוב הסיכויים שעשיתם נזק משמעותי, נזק שרק מומחה יכול לנסות ולתקן.

 והתקלה האחרונה שאתם חייבים לפנות לטכנאי מחשבים ניידים היא כמובן בעיה במסך. גם כאן מסך המחשב הוא חלק בלתי נפרד מהמארז של המחשב, כך שאם במידה וקיימת תקלה במסך אנו לא יכולים בכזאת קלות לקנות מסך מחשב חדש כלשהו ולחברו למחשב. צריך לנסות לתקן את המסך הספציפי או להחליף חלק מסך דומה לחלוטין.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה