שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 
קופות רושמות חכמות מאפשרות ניהול פיננסי טוב יותר לעסק ומעקב אחר תזרים מזומנים. קופות ממוחשבות היודעות להנפיק דוחות סטטיסטיים.
המשך קריאה
בעולם המודרני לא ניתן להסתדר ללא שירותי מחשוב, כל העולם שלנו בנוי מאין סוף של מחשבים בצורות שונות. כל פלאפון היום הוא למעשה מחשב כיס קטן ומתוחכם ביותר, כל אוטו חדיש מכיל מחשב , כל דבר היום נעשה באמצעות מחשבים
המשך קריאה
עסקים שמתבססים על עבודה עם מחשב חייבים לקבל טיפול מהיר של טכנאי מחשבים במקרה של תקלה. כיצד אנו כעסק יכולים להבטיח זאת?
המשך קריאה
אם מדברים על כך שוב ושוב, אפשר להגיד כי אפשר לפסוח על הקדמה, הטכנולוגיה היא חלק מחייהם של כל משפחה בישראל ובעולם.
המשך קריאה
כל מי שיש לו מחשב נתקל מדי פעם בבעיות תוכנה או חומרה שמצריכות הזמנה של טכנאי מחשבים שיגיע ויתקן את הבעיה. כאשר מזמינים טכנאי מחשבים חשוב לשים לב למספר נושאים
המשך קריאה
מדריך המלמד איך לבדוק טמפרטורה במחשב מקינטוש ולתקן את בקר SMC האחרי אעל וויסות המאוורים. תודה בשם SMC FAN CONTROL מציגה את הטמפרטורה במעלות. ביא בחינם להורדה. 
המשך קריאה
מערכות ראש כשמן כן הן, מערכות המונחות על הראש וזה מתייחס כמובן לטלפונים. עולם העבודה היום עשה שימוש רב בטלפונים, הן קוויים והן אינטרנטיים, וחשוב להקל עד כמה שניתן את השימוש בהם
המשך קריאה
ארגונים בוחנים השקעה כספית על פי ההחזר הצפוי של ההשקעה, אך כאשר מדובר במערכות מידע ארגוניות קיים קושי בהצגת ההחזר ההשקעה במונחים להם התרגלו ארגונים. על כן, מתקשים ארגונים להוציא כספים רבים על מערכת מידע ארגונית כפרוייקט ומאוחר יותר בהוצאה של התחזוקה והשירות הקיימים לכל אורך חיי המוצר. בנוסף, במערכות מידע ארגוניות כמוצר מדף כגון מערכות כדוגמת פריוריטי,סאפ שדורשות משאבים נוספים לההתאמה לארגון נדרשים הארגונים להשקעה נוספת לטובת ההתאמות וההטמעה. על כן, נשאלת השאלה כיצד ארגונים רואים את ההשקעה, כהשקעה כדאית או כהוצאה הכרחית?
המשך קריאה
האדם התקדם רבות במהלך מאות השנים האחרונות ולעתים נדמה כי מאות שנות ציוויליזציה הפכו את הטבע לכלי שרת בידי האדם. ההנחה הזו מתרסקת ברגע שעומד האדם מול איתני הטבע ומגלה עד כמה כוחו קטן לעומת יסודות הטבע הגדולים והחזקים: מים, רוח, אדמה וכמובן אש. רעידות אדמה, טייפונים, סופות טורנדו וכמובן דליקות ענק מעמתות את האדם שוב ושוב עם היסודות הללו ומזכירות לנו עד כמה עצום כוחו של הטבע ועד כמה הוא בלתי צפוי.  
המשך קריאה
בניגוד לעבר, כשהיו רק חברות סלולר בודדות, כיום יש ריבוי של חנויות ומעבדות סלולר פרטיות. אומנם זה נותן פתח לחאפרים לפעול כרצונם, אבל זה לא אומר שאין מה לעשות.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 71 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה