שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2277
מאמרים: 7290
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מחשבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחשבים
 
הסביבה העסקית שלנו כוללת מוצרי מחשוב רבים, כאלו שאנו עושים בהם שימוש על בסיס יומיומי ובלתי פוסק ולא היינו יכולים לדמיין את שגרת עבודתנו בלעדיהם. יחד עם זאת, בעלי עסקים רבים, העושים שימוש במוצרי מחשוב, לעיתים לא מנצלים את כל הפוטנציאל הטמון במוצרי המחשוב העומדים לרשותם. פוטנציאל זה נועד להקל על תהליכי עבודה שונים המתקיימים בסביבה העסקית. במאמר זה יוצגו הפונקציות השונות של מוצרי המחשוב וכיצד הם מאפשרים ייעול של תהליכי עבודה עסקיים שונים, באופן יומיומי ופשוט.
המשך קריאה
מתי צריך לקבל שירות תיקון מחשבים בחיפה ולמה חשוב שלא לדחות את הזמנת השירות עד הרגע האחרון?
המשך קריאה
בשנים האחרונות עבר שוק הקופות הרושמות מהפך.בעוד שבעבר רוב העסקים השתמשו אך ורק בקופה הרושמת, כיום מתקדמים מרבית העסקים לקופה הרושמת הממוחשבת, קופה עתירת ביצועים המיועדת לעבודה בתנאים קשים ולמגוון יישומים.
המשך קריאה
מה מכיל מאגר מידע על לקוחות? מדוע הוא כל כך חשוב לעסק? במאמר זה נשיב על שאלות אלו. 
המשך קריאה
אם אתה עומד להקים עסק או שלחילופין יש ברשותך כבר עסק ואתה פשוט חייב למצוא פתרונות מחשוב חכמים, הגעת אל המקום הנכון. על מנת שאתה, כבעל עסק, תוכל להרגיש ביטחון בעודך מעביר מיילים, קובע לוחות זמנים דרך המייל וכן הלאה, חשוב מאוד לדאוג לתחום פתרונות מחשוב לעסקים.
המשך קריאה
רוצים לקנות מחשב אישי לילד שלכם אבל אתם בעצמכם לא ממש מבינים במחשבים ולא יודעים איזה מחשב כדאי לכם לקנות? טכנאי מחשבים יוכל לייעץ לכם ולעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה.
המשך קריאה
שיחת ועידה מאפשרת לקיים פגישות שלא היינו יכולים בתור אנשי עסקים לקיים. כך לדוגמא לקוח פוטנציאלי בצד השני של העולם לא היה בכלל אופציה מבחינתנו 
המשך קריאה
שירות שיחות ועידה הוא שירות שניתן להשתמש בו למטרות פרטיות. כך לדוגמא קבוצת חברים שנמצאים כל אחד במקום אחר בארץ ואפילו בעולם יכולים להשתמש בשירות כזה בשביל להיפגש
המשך קריאה
אם אתה רוצה לחשוב רחוק ולא פחות חשוב מכך – לחשוב חכם, עלייך לוודא שיש לך שירותים לגיבוי הנתונים של העסק שלך. אז רגע לפני שנסביר אודות השירות עצמו, כלומר, מהו מעניק לך כבעל עסק, בוא נברר למה זה כל כך חשוב לבצע את הגיבוי הנ"ל.
המשך קריאה
על מנת להבטיח את אורך חייו ואת הצלחתו של כל מוצר תוכנה, מבצעת כל חברה מפתחת ומקדמת בדיקות תוכנה שונות ומגוונות אשר מעמידות את המוצרים השונים במבחנים רבים. אלו, משקפים למפתחי התוכנה ולבודקי התוכנה מה הם גבולות המוצר, איכויותיו, יכולותיו, אמינותו וכן את יכולתו לעמוד בעומס גבוה הנגרם בשל משתמשי קצה רבים ופעולות עסקיות ולא עסקיות המתבצעות ברקע. אלו נקראות בדיקות עומס, או בשמן הלועזי Loadtest, והן בודקות למעשה את נקודת השבירה של המוצר ואת יכולתו לשאת בעומס משתמשים רב.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 21-30 מתוך 69 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה