שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מכונות צילום
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מכונות צילום
 

מוצר החובה של כל משרד


אקטיביטק

אופיקס - מרכז שירות לעסקים, מספקת מגוון של שירותי מחשוב ומיכון לעסקים.

 
 

כיום, מכונות צילום משרדיות, באופן טבעי מעצם שמן, הן מצרך שהוא חובה בכל עסק שמכבד את עצמו. אין כמעט עסק שלא זקוק לשירות של מכונת צילום משרדית – בין אם מדובר בעסק שכולו מתנהל ממשרד, או בעסק שנותן שירותי מיקור חוץ – אבל עדיין הניהול שלו מתבצע ממשרד מסוים. אז אם כולם צריכים מכונת צילום משרדית, איך זה שאף אחד לא יודע להמליץ באופן אוטומטי, מהי המכונה צילום המשרדית הטובה ביותר?

הסיבה לכך היא, שלמרות שכולן מבצעות את אותה פעולה בסיסית – מכונות צילום משרדיות שונות זו מזו, ובעלות יכולות שונות זו מזו. לכן מכונת צילום משרדית שטובה עבור משרד אחד, לאו דווקא תענה לצרכים של משרד אחר. השאלה הנשאלת כמובן, היא איך נדע למצוא מכונת צילום משרדית שתתאים למשרד שלנו?

מחפשים ומוצאים מכונת צילום משרדית
מכונות צילום משרדיות באות בגדלים שונים ועם מספר פונקציות שונות. השאלה הראשונה והכי חשובה שאתם חייבים לשאול את עצמכם בנוגע לרכישה של מכונת צילום משרדית היא פשוטה: כמה אתם מצלמים? האם העסק שלכם הוא עסק אשר מצלם מאות מסמכים ביום, או רק כמה עשרות בשבוע? ברור לנו שההבדלים האלו משפיעים על הרכישה של מכונות צילום משרדיות, ונתחשב במספר פרמטרים:
ראשית במהירות הצילום. מכונת צילום משרדית אשר מדפיסה בקצב מהיר ויודעת לקלוט דפים בצורה אוטומטית (בניגוד אל מכונות צילום משרדיות אחרות שצריך להכניס בהן כל פעם דף נפרד לצילום) הן באופן טבעי יקרות יותר – עם זאת, אם אנחנו מצלמים פעמים רבות כאמור, מומלץ כי נרכוש מכונת צילום משרדית מסוג זה, שכן היא עונה לנו על צורך בסיסי שכזה בעסק שלנו.
פרמטר נוסף של מכונות צילום משרדיות הוא גודל הנייר – כעיקרון הגודל הסטנדרטי של כל מכונת צילום משרדית הוא 4A, כמו רוב הצילומים המשרדיים שאנו עורכים ביום יום. עם זאת, קיימים עסקים רבים אשר צריכים מכונות צילום משרדיות אשר יודעות לטפל בגדלים שונים של נייר – בין אם הוא 2A או 10A – בדקו איזה גדלים מכונת צילום משרדית שאתם מעוניינים בה יכולה לתת לכם – והדבר יהווה שיקול חיובי או שלילי לרכישתה.

חיסכון ופונקציונאליות
קיימים עוד פרמטרים אשר נחשבים לעיתים כ"בונוסים" של מכונות צילום משרדיות, אולם ישנם משרדים אשר בלי פונקציות אלה – כלל לא משתלם להם לרכוש מכונת צילום משרדית. פונקציה אחת כזו לדוגמא היא אפשרות להידוק של קבוצות דפים ע"פ הגדרה. משרד שעוסק בצילום מאסיבי של מספר חוברות לדוגמא, יחסוך לעצמו זמן רב אם ירכוש מכונת צילום משרדית, אשר מארגנת מראש את דפי הצילום בקבוצות מסודרות, במקום לתת לאחד מהעובדים לבצע את העבודה הזו.
פונקציה נוספת, חשובה לא פחות היא אופציה של הדפסה דו צדדית. כיום, עסקים רבים, גדולים כקטנים מחפשים מכונות צילום משרדיות אשר יודעות לבצע צילום דו צדדי בשל הרצון לחסוך בדפים – הן מההיבט הכלכלי, והן מההיבט הסביבתי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה