שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מכונות צילום
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מכונות צילום
 

מכונות צילום מסרטנות


magzi

מגזי אוהבת לכתוב להנאתה  ולהדפיס ב מדפסת   ב מהירות מופרזת  .

בוגרת אתר הכרויות  אחד או שניים בחיים ואחת שעשתה דיאטה יותר מפעם אחת בחצי שנה. 

אוהבת לבלות ב שכרות מלווה בצחוק וחובבת משחקי חשיבה ו בניית אתרים ברגעים קשים ולכתוב מאמרים בחרוזים

 
 

 

 

השבוע פורסמו ממצאי מחקר המתייחסים להימצאותו של גז O3, העלול לגרום לסרטן, במוצרי אלקטרוניקה, לרבות טלפונים סלולריים וכן, גם במכונות הצילום המשרדיות שלנו.

המחקר מתייחס לאור המוקרן מתוך מכונות הצילום, גם כשאינן בשימוש, וללא מכסה המכונה. הממצא מתווסף אל שורת הממצאים המפחידים שהתבשרנו בהם בשבוע האחרון, אלא שבניגוד לעובדת הסכנה שבשאיפת עשן סיגריות, אדי לק לציפורניים וכיוצא בזה, אף אחד מאיתנו לא חשש קודם לכן ממוצר כל כך בסיסי, פונקציונלי, ובלתי מזיק בעליל, כמו מכונת צילום משרדית, אשר בתפעול של כמעט כל אחד מאיתנו, באופן יום יומי.

הכותרת בעיתון בישרה שחורות: "אזהרה: מכונות צילום מסרטנות". הפורומים העוסקים במניעה ובמלחמה בסרטן התמלאו בשאלות של מוכרני מוצרי אלקטרוניקה משרדיים: "גם מדפסות וגם מחשבים, וכמובן טלפונים ניידים- ממה עוד עלינו להישמר?" נשאלה השאלה לא אחת. הציבור מפחד כי הממצאים מתגלים מאוחר מדי, לרבים מדי, וחוסר הוודאות הוא תהומי. אלא שפרופסורים ומומחים לחקר הסרטן תמיד חלוקים בדעותיהם לגבי הימצאותם של חומרים מסרטנים בכמויות כאלו שעשויות לגרום לסרטן. כך למשל, יש הטוענים שחשיפה אל הקרינה המופרשת מתוך מכונות צילום עשויה להזיק במידה זהה לקרינה המופצת על ידי מיקרוגל, ורק כאשר המכונות מופעלות, ולכן העמידה לצידן בעת ההפעלה אינה מומלצת, ואין בכך דבר מה חדשני ולא ידוע.

בין אם תחליטו להישמר מפני מכונות צילום או אפילו להימנע משימוש בהן לחלוטין, הרי שתמיד יצוץ מי שירתיע ויחליט שמחקר חדש מגלה כי האזנה לרדיו, או כל דבר אחד, מסוכנים ועלולים להזיק לבריאותנו בדרך כזו או אחרת, נדמה כי אין לכך סוף ומי יודע, אולי בקרוב ימציאו חומר הגנה או משקפיים מיוחדים כנגד הקרינה הנפלטת ממכונות צילום, מיקרוגל, ניידים, ושאר מזיקים...


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה