שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2557
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מכונות צילום
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מכונות צילום
 

סריקת תמונות


שחר בינינו

שחר בנינו

יבוא ושיווק של רפידות הגבהה, מדרסי גובה, ורפידות גובה בישראל

 
 

 

סריקת תמונות הוא תהליך מאוד חשוב בימינו מכיוון שכמות לא מבוטלת מהתמונות והזכרונות האישיים שלנו עדיין אצורים באלבומים ישנים אשר עוברים בכל סדר פסח ממדף אחד למדף יותר גבוה ולבסוף נכנסים למחסן. אלבומי תמונות אלו מכילים זכרונות ישנים אשר לעולם לא נרצה לזנוח והפחד הגדול הוא שהתמונות הפיזיות אשר קיימות היום באלבום, יעבדו מאיכותן או מהצבעים שהן עם הזמן והכל ילך לאיבוד כך שבעתיד כאשר נרצה להזכר בהן תהיה לנו בעיה.

לכן אני ממליץ בחום לכל מי שיש לו אלבום תמונות להעביר את כל התמונות לקובץ ממוחשב ולשמור עליהן לעד.

אם אתה בעל אלבום תמונות אחד או שניים הדבר פשוט וניתן לעשות זאת עצמאית ללא מכשור מתקדם מאוד אך מה קורה אם יש לי המון תמונות??

אל חשש יש פתרון קל ונוח! כיום עם הטכנולוגיה החדשנית אשר התפתחה במשך עשורים בעולם, קיימים סורקים אשר מסוגלים לסרוק מספר גדול מאוד של תמונות במהירות יחסית ובנוסף התמונה כמעט ולא מאבדת מהאיכות שלה. חברות רבות מספקות שירותי סריקה כאלו במחירים נוחים מאוד- פשוט להביא את התמונות ולקבל אותן בדיסק או בקובץ ממוחשב בתוך שעות ספורות.

בנוסף חשוב לציין כי סריקת תמונות הינו תהליך בטוח ללא סיכון לפגיעה בתמונה המקורית. הסורק בסך הכל מצלם את התמונה ומעבד את הסריקה לקובץ ממוחשב. בד"כ תמונה איכותית שוקלת בין 3-6 מגה בייט והיום ישנם סורקים אשר מסוגלים לייצר תמונה גדולה אף יותר, בסריקת תמונות ישנות ייתכן כי הקובץ ישקול מעט פחות.

סריקת תמונות למחשב הינו תהליך חשוב בשמירת ההיסטוריה של המשפחה שלנו, כך נוכל להבטיח מעבר לטכנולוגיה דיגטאלית אשר מאפשרת לנו לשכפל ולאחסן את התמונות כאוות נפשנו. לסיכום אומר אם חשובה לכם ההיסטוריה המשפחתית שלכם או אתם רוצים לשמור על הזכרונות הישנים שלכם אספו מהבית את התמונות שברשותכם ולכו לבצע סריקת תמונות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה