שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> שרתים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
שרתים
 
בתקופה האחרונה כולם עדים למתקפות הסייבר המרובות אשר מנסות לפגוע בפעילות תקינה של חברות וארגונים ולהדליף את המידע הרגשי ביותר. ברב המקרים חברות עומדות מול דרישות לשלם "דמי שתיקה" שימנעו מפרסום מידע. אך איש אינו יודע מה באמת קורה עם המידע שנגנב, לכן התשלום אינו מגיע.  לאור הנתונים האחרונים אספנו טיפים והמלצות למשתמשים איך ניתן להפחית את הסיכויים לפריצות ומתקפות.ש
המשך קריאה
לימוד עצמי לכל בעל משרד אשר יש במשרדו מינימום 2 מחשבים . בשיעור זה נלמד את המבוא לרשתות ושרתים וכן מושגים להגדרות.
המשך קריאה
הרעיון מאחורי הבחירה בחברת אחסון ירוקה הוא להפחית את השימוש באנרגיה מזהמת ולהפוך אותו ידידותי יותר למערכת האקולוגית. לסוג זה של אירוח יש השפעה חיובית על הסביבה. על ידי אירוח עם סוג זה של שירותים, חברות מציגות את הטיפול שהם לוקחים על הסביבה.
המשך קריאה
      את הטכנולוגיה לא ניתן לעצור. היא מתפתחת במהירות עצומה בכל יום שעובר. אם בעבר היינו זקוקים לחדר שלם במשרד אשר יכיל את כל המסמכים, אז היום המצב שונה לגמרי
המשך קריאה
אף אחד לא אמר שצריך להמשיך ולהסתמך על כונני גיבוי או אמצעים אישיים אחרים על מנת לשמור על המידע החשוב שיש לנו במחשב אחד או יותר. שירות איכותי של גיבוי מידע מרחוק מראה עד כמה שרת וירטואלי יוכל לגרום לרבים לגבות יותר ממחשב אחד, לעשות שינויים בצורה גמישה מאוד, להסתמך על אבטחת מידע רצינית ולגבות בקלות כל מה שרוצים.
המשך קריאה
שמעת כל כך הרבה מושגים מבלבלים בתחום המחשוב ענן: VMware, Xen וכו' ואתה לא מבין מה ההבדל בינהם, מה עדיף ולמה? אנסה להסביר פה בקצרה על ההבדלים בין סוגי השרתים הוירטואלים.
המשך קריאה
למרות גוגל הינו מנוע החיפוש המרכזי בימינו ובכל יום מטפלים השרתים שלו ביותר ממיליארד שאלות חיפוש, הוא אינו מנוע החיפוש היחידי בו ניתן לפרסם אתרים. ניתן לפרסם ולקדם אתרים גם במנוע החיפוש יאהו (YAHOO), MSN, וואלה, טוויטר, בינג נענע, תפוז ועוד. בכל מנועי החיפוש הללו ישנו דף ובו ניתן להכניס את תוכן האתר. בצורה זו ניתן לרשום את האתר אל מנוע החיפוש. יש לציין כי התורים לרישום אתר במנועי החיפוש הינם ארוכים.
המשך קריאה
כחלק מהמאמץ לקדם את האתר חלק בלתי נפרד מהקידום תלוי בשרת האחסון. במאמר הבא תוכל למצוא הסברים על אחסון המותאם למקדמי אתרים שיוכל לעזור ולתת לאתר שלך נקודות זכות במנועי חיפוש .
המשך קריאה
מהו שרת ייעודי ? למי הוא מתאים ? ואיך אפשר להשתמש בו ? תשובות לשאלות והסברים נוספים במאמר הבא .
המשך קריאה
מעבר לעניינים הבנאליים שהתרגלנו לראות בכל אירוע, יש מאות רעינות שהגיעו בתקופה האחרונה וצוברים תאוצה. כגון אוכל אקזוטי, מתנפחים ומגוון דברים נוספים. אבל בכל אופציה שתבחר חשוב שלא תשכח שבנוסף אליך יש גם מכובדים, מסיבה זו חשוב מאוד שתכוון לטעם של הרוב.
המשך קריאה
1-10 מתוך 17 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה