שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> שרתים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
שרתים
 

אחסון אתרים ירוק


יוחנן הנגן

כותב במדורים שונים כמו מדור אוכל, גינון ורכב

 
 

כולנו מכירים את העובדה שהאינטרנט הפך להיות חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, ואנחנו מבלים את רוב שעות הפנאי שלנו על העולם הזה באינטרנט. הרבה פעילויות נוצרו בפורום זה בשנים האחרונות וכמעט כל עסק התאים את עצמו לעבודה ולשיווק באינטרנט. כדי להשיג תוצאות טובות יותר מהעולם המקוון, אנשי עסקים צריכים לחפש את תוכנית האירוח המתאימה להם בין אם מדובר בשרת פרטי או בחבילת אחסון משותפת כדאי מאוד שזה יהיה ירוק וידידותי.

שירותי אירוח אתרים המשתמשים באנרגיה חלופית משפיעים משמעותית על הסביבה בהפחתת גזי חממה רעילים. חברות המאחסנות את העסק שלהם באחסון אתרים לינוקס משתמשים בזה לקדם את העסק שלהם ובאותו הזמן הם גם מגבירים את המודעות לשימוש באנרגיה ירוקה בקרב לקוחותיהם ועוזרים בשמירה על המערכת האקולוגית שלנו.

שירותי אירוח אתרים אלה מספקים לוגו פשוט אשר ניתן להציב באתר ולהראות לגולשים באתר שלך, שהאתר שלך ירוק. כך שמבחינתם הם עשו עוד משהו כלפי הסביבה וגם הם מושכים עוד לקוחות שרוצים לשמור על הסביבה יותר נקייה. ישנם סוגים רבים של שירותי אירוח עם כל מיני תכונות ושירותים. ויש הרבה תחרות בין ספקי השירות כל חברות אירוח עשויה לספק תכונות ומשאבים במחיר שונים ובהפרשים גדולים בדרך כלל, אחסון ירוק מוזיל את העלויות בצורה משמעותית והופך את אחסון האתרים זול מספיק ונגיש לכולם.

בניית אתרי אינטרנט באמצעות שירות כזה קל מאוד ואינו דורש שום ידע קודם בבניית אתרים או ניהול שרת. שתי הטכניקות הנפוצות ביותר הן אנרגיית הרוח והאנרגיה הסולארית. אם העלויות הראשוניות אינם נלקחות בחשבון מבחינת חברת האחסון, אין עלויות שוטפות הנדרשות כדי לשמור על צריכת האנרגיה. אין עלות על השימוש בחשמל עבור החברה וכך הלקוח נהנה מעלויות נמוכות יותר של אירוח אתרים ידידותי ומקצועי. 

כדי למצוא את שירות אחסון האתרים הידידותי לסביבה, הלקוח נדרש לחפש שירותים ספציפיים כמו שרתים ירוקים. רוב המשתמשים בוחרים בדרך הרשת שמספקים שרתים יעילים מאוד ומציעים את המחירים המשתלמים ביותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה