שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7602
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> שרתים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
שרתים
 

אמא קנתה לי מתקני מים


מורן אופיר
 
 
לחגוג בגדול

אז באילו דרכים משאירים רושם בארוע? זו מעל כל ספק אחת הנקודות החשובות ביותר שכל איש מתייעץ עם אחרים לגביה לפני תכנון האירוע הגורלי. לתהייה זו אין תשובה אחת מדויקת , אך בתקופה זו יש הרבה דרכים יצירתיות שמאפשרות להרים את הערב ולעשות אותו למעולה וליותר מסתם אירוע. למגוון אטרקציות! גלשו לכאן.

איך הכי פשוט לעשות רושם במסיבה?

לא חסרים אמצעים ושיטות שיכולים לשנות ולהפוך את הערב שלכם לאחד במינו, אם זאת מאוד רצוי לחשוב מה הם הדברים היותר מרכזיים עבורך במסגרת הכסף המיועד לחגיגה, האם הדבר החשוב ביותר זה איכות האוכל שיוגש או אם זה בכלל האפקטים? על מה אתה וכלתך לעתיד תסכימו להתפשר אם הם יעלו המון?

מעבר לעניינים הבנאליים שהתרגלנו לראות בכל אירוע, יש מאות רעינות שהגיעו בתקופה האחרונה וצוברים תאוצה. כגון אוכל אקזוטי, מתנפחים ומגוון דברים נוספים. אבל בכל אופציה שתבחר חשוב שלא תשכח שבנוסף אליך יש גם מכובדים, מסיבה זו חשוב מאוד שתכוון לטעם של הרוב.

מתקנים מתנפחים

נוסף על בחירת מיקום הארוע, שבלי כל צל של ספק היא מרכזית, כדאי לחשוב בנוסף על המתאבנים באירוע. אף אם מדובר בחתונה משפחתית או אפילו רק ביום נישואין , מרכיבים אלה הם מרכזיים מאוד ומסיבה זו בדיוק, כדאי להקדיש להם מחשבה.

תפריט האירוע הוא העיקר של הערב וברוב המקרים זה התחום שהכי מרכזי לכל האורחים. בבחירת המנות מוטב שתחשוב מי הם רוב המוזמנים. נערים או מוזמנים מבוגרים? הלוא לכולם כדאי לבחור אותן המנות ומעבר לכך לא כל מנה ראשונה שמגישים בברית תתאים לחתונה.

המוזיקה באירוע היא מעבר לכל ספק מאוד מרכזית, היא תשפיע ותקבע אם האירוע שלך יהיה "עייף" או שיהיה נדיר. בתום הערב אם רוב הצערים מזיעים ועם הנעלים ביד אז הדי ג'י עשה את עבודתו כהלכה. פן תשכח את נושא מוזיקת הרקע באירוע, יש מארגנים שפשוט נותנים לתקליטן להחליט לגבי רשימת השירים, אבל אם זה מאוד משמעותי לך רצוי שתדגיש את מה לסגנון המבוקש.

נקודה נוספת, אם יש לך שאלות בקשר להפקת הארוע ואתה רוצה מידע רחב יותר, מומלץ שתבדוק עם לקוחות או תחפש מידע באינטרנט ותחשוב עם עצמך על אטרקציות מעניינות שראית בארועים וזאת ע"מ שתיהיה שלם ומסופק מההחלטות שתקבל.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה