שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> שרתים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
שרתים
 

גיבוי המחשב שלי


DRP

DRPשרותי אינטרנט חברה המספקת שרותי אחסון אתרים על כל סוגיו משנת 2005. אחסון אתרים לינוקס / ווינדוס אחסון SEOלמקדמי אתרים אחסון שרתים  השכרת שרתים שרתים ויריטואלים שירותי אינטרנט נוספים שרתי וידאו  שרתי דואר בניית אתרים ואפליקציות קידום אתרים אנחנו מאמינים של שהמפתח לכל עסק ובמיוחד עסק לאחסון אתרים הוא שירות מקצועי אדיב ולעניין. בגלל זה יש לנו מגוון דרכים לקבלת עזרה ותמיכה ללקוחות ואנחנו משתדלים לעזור ולהיות זמינים בכל שעות היממה .

 
 

 

אף אחד לאו רוצה שחומר רב ילך לאיבוד

החומר הרב שאנו צוברים על המחשב שלנו מדגיש לנו בכל פעם מחד מדוע הסיכון של איבוד מידע הוא כזה שכל אחד מעוניין להימנע ממנו. מאחר וכיום מבינים אנשים רבים כיצד הגיבוי השגרתי שבו משתמשים באמצעי גיבוי כמו כונן קשיח חיצוני וכד', הוא כזה שאינו נוח ואינו מספק, הרי שלא מעט הם אלו שכבר משתמשים בשירותיו של שרת וירטואלי איכותי לגיבוי חומרים שונים.

 

חברות רבות בישראל מציעות כיום שירותי גיבוי מרוחקים שלא היו קיימים בעבר. מחשוב הענן מאפשר את הגיבוי הייחודי ומציג בכך פתרון מושלם שמונע את סיכוני הגיבוי המקומי. כך, להבדיל מקלטות, טייפים לגיבוי, ועוד אמצעים מוכרים אחרים שחשופים ללחות, לרטיבות, לאור, ולהגבלות אחרות יכול כל אחד ליהנות מתוכנה ומחומרה שיוצרים גיבוי מרשים לכל פרק זמן.

 

אפשר לגבות כל מה שרוצים

חשוב להפנים את העובדה ששירות גיבוי איכותי שכולל שרת וירטואלי המתופעל ע"י חברה רצינית הוא כזה שיכול להתאים לגיבוי של כל מידע שרוצים. בין אם מדובר על תכנים כתובים, על סרטוני וידיאו, על מוסיקה או על ספריות שלמות של קבצי מידע, הרי ששטח האחסון ומערכת ההפעלה של השרת הם אלו שמשרתים את המשתמש בכל רגע שהוא רוצה לאחסן מידע מכל סוג שהוא.

 

דבר מאוד שחשוב לדעת הוא כי מי שמספק שירות זה בצורה יסודית מבטיח לא רק שטח אחסון וגישה נוחה אלא גם הגנה כנגד גניבת מידע, נזקים אפשריים שיכולים לקרות ממגוון של סיבות, ויכולת שחזור מהירה. התוצאה היא מציאת פתרון מצוין עבור כל אותם קבצים שעליהם חשוב מאוד להגן מאחר ויש להם ערך רב לתפעול הארגון או למטרות אישיות חשובות כאלה ואחרות.

 

ההתאמות שיכולות להתאים לכל אחד

יכולותיו של שרת וירטואלי באות לידי ביטוי לא רק במחירו או בנפח שהוא מספק למשתמשיו, אלא גם בכך שהוא יכול להתאים בצורה מושלמת לצרכים שונים ולהיקפי שירות מגוונים ביותר. לכן אלו שמעוניינים לגבות מידע בהיקפים שונים יכולים למצוא בקלות את השרת שבו נפח מהאחסון יתאים הן כרגע והן כמובן גם לעתיד (שבו ייערכו אולי שינויים המצריכים אחסון עוד מידע או החלפת מידע).

 

משתמשיו של שרת וירטואלי ברמה גבוהה יכולים לראות כיצד ניתן להחליף במהירות בין חבילות גיבוי שמציעה חברה מתקדמת, וכיצד להתאים אישית את רמת הגיבוי והיקפו בכל רגע נתון. יתרה מכך, הרי ששירות איכותי יהיה כזה שיאפשר גם גיבוי של מספר מחשבים, והמשתמש גם יוכל להמשיך ולעבוד על הפרויקטים שלו אף במהלך תהליך הגיבוי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה