שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2557
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> שרתים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
שרתים
 

על אירוח אתרים ושירותי VPS


דניאל דגן

דניאל דגן

 
 
כל מה שצריך לדעת על שירותי אחסון!

אם כבר קניתם פורטל אינטרנט, דאגתם לו לעיצוב, הזנתם בו טקסטים מושקעים והשקעתם בו מחשבה, כסף וזמן - יש צורך לדבר על סוגיית האחסון. כל פורטל ברשת, פרטי או מקצועי, מוכרח להיות מאוחסן על גבי שרת וירטואלי. שרת זה זה מחשב חזק מאוד שלא כמו מחשב פרטי באמצעותו אפשר לגבות כמות אדירה של קבצים בבת אחת רוצים לשמוע עוד? http://www.hostandfound.co.il/Article/2/%D7%90%D7%97%D7%A1%D7%95%D7%9F+%D7%90%D7%AA%D7%A8%D7%99%D7%9D.html.

מציאת חוות שרתים זהו אינו עניין פעוט, לא כל חברה המספקת אחסון תהיה מתאימה להם, מסיבה זו יש לבדוק מספר דברים -

VPS

סוג השרת - בתחום קיימות די הרבה טכנולוגיות שונות, אתרים ברשת מתוכננים בתצורות שונות ולא כל שרת מתאים לארח את האתר שברשותכם. חשוב מאוד לברר בטרם עת אם השרתים של חברה מסוימת רלוונטיים לאתרכם.

חברה אמינה - שרת לא יציב גורם ללא מעט נזק לאתרכם, על אחת כמה וכמה אם זהו אתר אינטרנט מסחרי. כל דקה בה אתר האינטרנט לא פועל זה אומר עבורכם הפסד כסף. חשוב מאוד לבחור בחברה אמינה ורצינית, אחת שיכולה לתחזק את שרתיה ולתקן את התקלות במידה ויש כאלה.

סוג חבילת האחסון - איזה גודל חבילה כדאי לרכוש? מה טווח המחירים? כמו בכל דיל, מאוד חשוב לבדוק איזו תמורה אתם מקבלים עבור המחיר. חשוב לבדוק את גודל של חבילת האחסון וקצב התעבורה.

אחסון בארץ לעומת אחסון בחו"ל - אדם שמחפש ביטוי כללי 2 במחיר נמוך, עלול להגיע למצב שהוא מוציא כסף על אחסון בחו"ל. שרתי אחסון שכאלה עובדים לאט מאוד, הקצב של תעבורת המידע עלול להיות כמעט ולא קיים ואם התרחשה תקלה - ייתכן ולא יהיה מענה מהיר.

ועוד פרט קטן - בדקו עם חברת האחסון שישנו גיבוי של כל הקבצים שמזינים לשרת, פרט זה עוד יחסוך לכם בלגן גדול.

מה צריך לעשות עכשיו?

אחרי שבדקתם את הנושאים היסודיים הללו, אפשר לבדוק מספר הצעות מחיר. בסופו של יום, אתם תרצו להיות בטוחים שהינכם זוכים בשירות טוב שיבטיח לאתרכם מהירות טובה.

בעזרת המידע הזה מציאת שרת אחסון לאתרכם לא תצטרך להיות משימה מסובכת במיוחד, קדימה לדרך!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה