שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

בית השקעות דואג לעתיד הכסף שלך


גלי פי

:)

 
 

 עובדה היא כי לא כל האנשים בעולם מבינים בכלכלה, ובדיוק לשם כך יש אנשים שזהו מקצועם והם עוסקים בכך בכל יום. אדם שהוא, לדוגמא, ספר מצליח, מורה, מדריך טיולים, איש שירות מחשבים או כל מקצוע אחר, לא חייב להבין בכלכלה כדי לנהל את הכספים שלו באופן טוב, יעיל ובטוח. היום קיימות הרבה מאוד אופציות של ניהול הכספים שלנו, ונוכל להשתמש בכל אחת מהאופציות האלה גם אם לא נבין דבר וחצי דבר בכלכלה. אם אתם מעדיפים להמשיך ולחיות את חייכם בלי שהכלכלה תתפוס נפח כל כך חשוב מהם, הרי שתוכלו להעביר את הכספים שלכם לניהולו של אדם אחר. מובן שאם תבחרו באופציה כזו, חובה עליכם לבחור את המקום הנכון שינהל עבורכם את הכסף שלכם.

מנהלים את הכסף שלך

אם אכן בחרתם להעביר את ניהול הכספים שלכם למישהו אחר, הרי שכעת עומדת בפניכם אחת המשימות החשובות ביותר, הלו היא בחירת בית השקעות שיתאים לכם. יש הרבה בתי השקעות כיום בישראל, וחשוב לדעת איך לבחור את מה שמתאים לכם. לכל אדם תתאים צורת השקעה אחרת, כך שכדאי להשקיע בבחירה זמן רב, ולעשות את כל הדרוש כדי להיות בטוחים שהכסף שלכם מופקד בידיים הטובות ביותר. אם תבחרו לדוגמא את בית ההשקעות הגדול ביותר באזור המגורים שלכם, או בארץ כולה, הרי שהיתרון הוא כי כנראה מדובר על גוף אמין, שלא יקום ויברח יום אחד עם כל ממונכם. מצד שני, חיסרון שעלול להיות לבחירה כזו, הוא העובדה שאולי יהיה לבית ההשקעות יותר קשה להתייחס אליכם באופן אישי, כי יש לו הרבה מאוד לקוחות.

מלמדים אתכם להשקיע

חלק מבתי ההשקעות מסתפקים בלקיחת האחריות על הממון שלכם, והם מחליטים לבד איך לארגן אותו, אך חלק מבתי ההשקעות מציעים לכם ומעדכנים אתכם איזו השקעה היא יותר כדאית, וכמובן מדוע. אתם כלקוחות לא מחויבים לעשות דבר, כיוון שבכל שלב תוכלו לקחת את הכסף שלכם, לוותר על השירות ולהשקיע אותו במקום אחר. לטובתכם האישית, גם אם תבחרו בבית השקעות כזה או אחר, כדי שתצרו לכם עולם מושגים קטן בתחום הכלכלה, כי אחרת יהיה לכם מאוד קשה להבין על מה מדובר. יתרה מכך, כל בתי ההשקעות שולחים דוחות מידי פעם ללקוחות שלהם, אשר מסבירים מה עשה כספם של הלקוחות בתקופת זמן מסוימת. אם לא יהיה לכם מושג ירוק בכלכלה, תהיה לכם בעיה להבין את הדוחות האלה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה