שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2478
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 
ניהול נכסים בתל אביב באופן מוצלח, מיועד לבעלי נכסים שונים. חברת ניהול נכסים, שפועלת בתל אביב, יכולה להפיק את המקסימום מנכס כלשהו, שמיועד להשכרה או למכירה.
המשך קריאה
בחיים ישנם מקרים בהם אנו "מעגלים פינות" או לא מסיבים את כל תשומת הלב שלנו אליהם. אך כשזה מגיע אל הכסף שלנו – אנו חייבים לדרוש לקבל את הטוב ביותר!   לאחר שנים של עבודה קשה, חיסכון כסף עקב לצד אגודל, הגעתם לרווחה כלכלית. אז מה עושים עם הכסף? יש אמרה שכנראה נכונה "כסף עושה כסף" אז איך עושים את זה?  ניהול תיקי השקעות מעניק לכם הזדמנות לשמר את ערך הכסף ואף להגדיל את הרווח ממנו. אז מה חשוב לזכור לאורך כל הדרך? לא להתפשר על דבר!  
המשך קריאה
במאמר הבא אנו סוקרים את השפעותיה את תכנית מתאר 38 הלוא היא תמ"א 38, על תמורותיה וחסורונותיה כלפי הדיירים, מנסים להבין ללבם של אלו המתנגדים לביצוע פרויקט שכזה, ולהציף את הקולות מהשטח
המשך קריאה
כבני זוג שעתידים להתחתן בקרוב, אפשר לומר ללא ספק כי אתם ברי מזל במידה רבה.
המשך קריאה
המטרה הברורה של המפגשים עם הפסיכולוג, לרבות מפגש עם ד"ר ירון זיו היא להעניק לכם אפשרות לדבר על דברים שמפריעים לכם או משמחים אתכם, ולהעניק לנפש את המענה שהיא צריכה.
המשך קריאה
קחו עשר שנים אחורה או פחות – ומדובר על הצעות שלא היו רלוונטיות אז. כעת – עושים זאת ובגדול.
המשך קריאה
עוד הרבה לפני שאתם מתחבטים בשאלה איזו טבעת לקנות, האם לשבץ בה יהלומים או האם ללכת על סגנון קלאסי או מעוצב
המשך קריאה
יותר ויותר זוגות כיום מגלים את הקסם הרב שבעריכת חתונה ביום שישי בצהריים.
המשך קריאה
אחת מאותן בחירות קריטיות היא הבחירה בקייטרינג. אולי תופתעו, אך אלו מכם שרוצים לפנק את האורחים באירוע שלהם במאכלים המבוססים על המטבח הטבעוני – יכולים לעשות זאת.
המשך קריאה
כשאתם מחפשים נכס חדש לטובת כניסה למגורים או למקום עבודה, אתם מניחים מראש שמה שאתם צריכים לבדוק הוא את הלוקיישן ואת הנראות של הנכס.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 90 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה