שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

הדברים הקטנים שעושים אירוע גדול


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 

ראשית, מידת החוויה שלכם. ולאחר מכן? שביעות הרצון של האורחים שלכם. לא מעט פעמים, הרצון להבטיח לאורחים שלכם אירוע מושלם, מביא אתכם לחשוב מחוץ לקופסא, בעוד שההצלחה של האירוע טמונה בכלל בדברים הקטנים. אם כן, אילו דברים קטנים יבטיחו לכם אירוע גדול?

 

הקייטרינג באירוע:

 

אין ספק, האוכל באירוע שלכם הינו מוטיב מרכזי. אפשר לומר על האוכל בביטחה כי בלעדיו האירוע שלכם לא יהיה אותו הדבר. המון פעמים לאורך תהליך הפקת החתונה, בני הזוג משנים ספקים על מנת להוזיל בעלויות, אך אם ישנו ספק שתהיו בטוחים כי אתם צריכים ללכת בו על הטוב ביותר – הוא הקייטרינג. כיום, גני אירועים בת"א עובדים עם חברת קייטרינג ישירה, שהיא קייטרינג הבית של גן האירועים, וכך אתם יכולים להבטיח לעצמכם חוויה איכותית. חשבתם שהצלחת האירוע מחכה לכם עם הפתעות גרנדיוזיות לאורחים? תתפלאו כמה קייטרינג איכותי יכול לעשות עבורכם את העבודה.

 

מבואה יפה לשלב קבלת הפנים:

 

באירוע, המוזמנים שלכם הם האורחים שלכם, ואתם ניצבים בתפקיד המארחים. כמארחים, אתם צריכים להבטיח כי החוויה של האורחים שלכם תישמר חוויה טובה לכל אורך האירוע. מתי מתחילה החוויה? כבר בשלב קבלת הפנים. את השלב הזה באירוע עורכים בחלל חיצוני, בו יש לכם הזדמנות לנשק ולחבק את האורחים שלכם ולברך אותם על שהגיעו לשמוח איתכם. חשוב לוודא כי בחרתם גן אירועים בת"א שבו ישנה רחבה מוארת, מוריקה ובעלת נוף מרשים לטובת קיום שלב קבלת הפנים שלכם. הרושם הראשוני של האורחים שלכם על האירוע, יתחיל כבר בשלב זה, לכן חשוב לוודא ששריקת הפתיחה נערכת במקום ראוי לכך.

 

בר משקאות איכותי:


בדיוק כמו הקייטרינג – גם לבר המשקאות תפקיד מרכזי באירוע שלכם. לכל אורך האירוע, בר המשקאות יהיה פעיל לטובת האורחים, כך שמדובר על אלמנט מרכזי באירוע. תרצו שהאורחים שלכם יגשו לבר שוב ושוב על מנת לאחוז בכוסית ולשמוח איתכם? עליכם להבטיח כי בגן האירועים שלכם עובד בר מקצועי, עם ברמנים מנוסים שיודעים היטב את עבודתם. כבר בשלב קבלת הפנים יתחיל לעבוד הבר, ויהיה איתכם עד לשעות הקטנות של רחבת הריקודים. הקפידו על מגוון משקאות בבר על מנת להבטיח מענה כולל לכל האורחים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה