שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

הלוואות לכולם


אלי תכלת

אלי 

 
 

 

המון אנשים מוטרדים למשך רוב חייהם בשאלה חשובה ביותר: לרכוש או לשכור דירה? בוודאי שהשאלה וההתלבטות הנה כספית, ופה מגיעה השאלה. בוודאי שאם יחליטו לרכוש דירה בצפון ת"א ואם יחליטו לרכוש דירה בכפר ורדים, המחירים יהיו שונים לגמרי. אך אם נבחר לגור באיזורים פחות מרכזיים וזולים יותר, יפתחנו בפנינו דלתות רבות. אמנם עדיין, בכל מקרה סביר להניח שנצטרך לקחת משכנתא ולהתחיל ללמוד לחיות איתה הרבה שנים. אם כי שנתקלים במחשבות אם כי הנם בדרך כלל זוגות נשואים צעירים. המחשבה על הבאת ילדים לעולם והקמת משפחה גורמת להם לחשוב. הרי דירה משלהם תעניק ביטחון ספציפי לילדים, ואילו דירה מושכרת יכולה לבלבל. יכולים להתרחש מעברים רבים שיגרמו לשינוי גדול בחייהם ואף לפרידה מחברים. בעבר אילו בנוסף הנכם זוג צעיר שהחליט לפנות לבנק לקבלת ההלוואה, למה לא לפנות לגורם אחר ולעשות משכנתא חוץ בנקאית?

לפני הכל, לאלו שלא יודעים מהי משכנתא.. מדובר בהלוואה בסכום מאוד גדול. משום שמדובר בסכום כספי רציני, תקופת ההחזרה ארוכה והתהליך לקבלתה ארוך וקשה בנוסף כן. משום שהסכום המדובר, בנקים דורשים התחייבויות שונות לדוגמה לשעבוד הנכס. משום שהתהליך הארוך הדורש הגעה אל הבנק, קביעת פגישות, הפסד של שעות רבות בעבודה ואף ימים שלמים, רבים מחליטים לוותר על התהליך ולשכור דירה. רבים שוכחים שקיימים גורמים שונים. אף אילו לא מדובר ברכישת בית או דירה.. אף אילו הסכום הנו נמוך יותר ומדובר ברכב. למה שתפנו בכלל לבנק שלכם? הרי מי מאיתנו נמצא ביחסים טובים עם הבנק? מי חושק לפנות עידן רב לצורך להגיע אל הבנק? תוכלו בנקל רבה לפנות לגורם חיצוני ולקבל הלוואה חוץ בנקאית.

בעבר מה הנם שגורמים הללו בעצם שיאפשרו לכם את מתן ההלוואה? מדובר בחברות ביטוח שונות, בחברות האשראי ועוד.. אותן חברות יבואו לעזרתכם. התהליך של קבלת ההלוואה אצל אותם גורמים הנו קל ביותר. כל מה שתצטרכו לעשות הנו להתקשר אל חברת אשראי מסוימת, ולבקש הלוואה. אף הלוואה לכל מטרה. תצטרכו למסור את הפרטים שלכם ותקבלו את ההלוואה המבוקשת. מאידך שהכול נשמע טוב, נאה, קל וקל- המצב לא בדיוק כזה. משום שהתנאים הנוחים לקבלת ההלוואה, הריביות שהחברות האלו דורשות הנן גבוהות מאלה הדורש הבנק. כאן מגיעה ההחלטה שלכם- פגישות רבות עם הבנק ותהליך מייגע וארוך, או לשלם קצת יותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה