שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

המשקיע הפרטי ושוק ההון


אמנון
 
 

שוק ההון מאוד מורכב, ולכן כל מי שרוצה להשקיע במוצרים פיננסיים צריך לדעת להתמצא בו ולהכיר אותו. משקיעים פרטיים שיש להם כסף להשקעה צריכים לבצע השקעה שמסתמכת על ייעוץ מקצועי של מומחים. בית השקעות מגדל שוקי הון מעסיק עשרות יועצי השקעות בכל רחבי הארץ. הם מנהלים תיקי השקעות של לקוחות רבים, וישמחו להציע את שירותיהם ללקוחות נוספים שמעוניינים בכך. ניתן להיכנס לאתר של בית השקעות מגדל שוקי הון ולקבל אינפורמציה על תנאי השירות.

 

מטרות יועץ ההשקעות

 

יועץ השקעות פרטי ואישי יקשיב לרצונות ולבקשות של המשקיע, ויבנה תיק השקעות מתאים זאת אומרת ניהול תיקי השקעות. המטרה הראשונה היא שמירה על ערך הכסף שמושקע, והשנייה הינה יצירת רווחים והקניית תשואה טובה על ההשקעה. את זה עושים בהצלחה יועצי בית השקעות מגדל שוקי הון במשך שנים רבות. בכל תיק השקעות מאוזן יש חלוקה של מספר מוצרים פיננסיים, וכל אחד מחזיק באחוז מסוים מתיק ההשקעות. יש אפשרות לקנות ניירות ערך, מניות, אגרות חוב, תעודות סל, קרנות נאמנות ועוד.

 

שיטות העבודה

 

שיטת העבודה של היועץ מתמקדת בבניית תיק השקעות יציב, ולאחר מכן, ניהול שוטף ועקבי שלו. מדי פעם יהיה צורך לשנות את הרכב תיק ההשקעות, בהתאם להמלצות המומחים של בית ההשקעות או בהתאם להתפתחויות השונות. לכל יועץ יש את מוצרי ההשקעה המועדפים עליו, שבהם הוא מתמצא בצורה הטובה ביותר, ואשר איתם הוא הביא להצלחה בעבר, ומטבע הדברים הוא ימליץ עליהם ללקוח החדש. ניהול התיק יהיה דינאמי, ויחייב מעקב שוטף עליו.

 

תהליך קבלת החלטות

 

תהליך קבלת ההחלטות בהשקעה הוא תהליך דינאמי ורציונאלי, וצריך להיות מנותק רגשית בעת קבלת החלטות על בחירת מניות או אגרות חוב. צריך להחליט על פי ההערכות השונות שמונפקות על סמך מדדים שונים שנעשים לאחר קבלת מידע על חברות, גופים, ומוסדות פיננסיים שונים. יש השפעה לשינויים חברתיים, פוליטיים, ביטחוניים    ועוד שמתרחשים כל העת. גם לצורת ניהול גופים וחברות יש משקל חשוב בהערכות  השונות שמונפקות על ידי האנליסטים שכותבים את חוות הדעת. מושקעת עבודת מחקר רצינית כל העת מתוך מטרה אחת ברורה והיא: מקסום הרווחים עבור המשקיעים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה