שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

הצעת נישואין משותפת? שתי טבעות!


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 

הצעת הנישואין שאותה כולם מכירים, היא הצעה שבה מציע הגבר נישואין לאישה בהצעה מרגשת ומפתיעה. למרות שאלו הסיפורים שלרוב נשמעים ואותם כולם מכירים, מסתבר כי הצעות הנישואין מגיעות גם בפורמטים אחרים. לעתים, בני הזוג בהחלטה משותפת ורציונאלית, בוחרים לקחת את הקשר הזוגי שלהם קדימה ומחליטים להתחתן. במקרים שכאלו – מי מעניק למי טבעת?

 

לא תמיד הגבר מציע נישואין לאישה:

 

אז למרות שבכל האגדות וגם בהמון סיפורים במציאות הגבר הוא זה ששולף את הטבעת, מסתבר שזוגות מגיעים אל החופה גם דרך דרכים אחרות. המון זוגות אוהבים אחד את השני, ומרגישים כי הם יכולים לדלג על שלב הצעת הנישואין והרומנטיקה, ופשוט להחליט ביחד כי הם רוצים להתחתן ולהפוך לזוג נשוי. אם במקרים אחרים הגבר היה מתחיל חיפוש אחר טבעות אירוסין קלאסיות, הרי שכאן עולה השאלה היא ומי מעניק למי את הטבעת.

 

טבעת המוענקת כמחווה של אהבה:

 

לא אחת, הגבר והאישה בוחרים להעניק אחד לשנייה טבעת, וזאת על מנת להפוך את ההחלטה שלהם לסימבולית ופורמלית. החלפת הטבעות היא מחווה נפלאה של אהבה, ובעיקר מחווה המתאימה לסיפור האהבה שלכם. טבעות אירוסין קלאסיות כוללות מבחר רחב של דגמים, המתאימים גם לגברים וגם לנשים. סיפור האהבה שלכם נקשר על ידי טבעת מרגשת – יש נפלא מזה?

 

סיפור אהבה המבוסס על האהבה שלכם:

 

כל אהבה היא אהבה, ואת סיפור האהבה שלכם אתם מנציחים עם טבעות מרגשות ונפלאות שתבחרו אחד לשנייה ביחד או לחוד. בסופו של דבר, המשמעות הגדולה היא האהבה שלכם, ולא הדרך שבה החלטתם כי אתם מוכנים להתחתן. מזל טוב!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה